Wielkie sprzątanie nad Sołą. Przyłączył się nawet burmistrz

Region, Kęty, Wiadomości, 10.05.2018 14:30, PG
W czwartek (10.05.) Młodzieżowa Rada Miejska w Kętach zorganizowała już drugą edycję wspólnego sprzątania bulwarów wzdłuż Soły.
Wielkie sprzątanie nad Sołą. Przyłączył się nawet burmistrz

Do akcji przyłączyła się nie tylko młodzież ale i burmistrz Krzysztof Klęczar, wiceburmistrz Rafał Ficoń, radni Rady Miejskiej a nawet dyrektor Domu Kultury Sylwia Brzozowicz. Sprzątanie rozpoczęło się o godz. 9.00 i trwało półtorej godziny pod mostem drogowym w Kętach.

W tym roku wielkie sprzątnie pod hasłem: „Sprzątnij to! Zanim sprzątnie Ciebie!” odbyło się także w poszczególnych sołectwach.

Dzięki sprzyjającej pogodzie akcja bardzo się udała.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 10.05.2018 19:19

Trzeba było sprzątać gdy trawa jeszcze nie urosła. Najlepiej w marcu . Teraz z pod zieleni niewiele widać.

Mieszkaniec2, 10.05.2018 16:47

Fantastycznie takie akcje powinny być przynajmniej raz w miesiącu , z pewnością nawet w Andrychowie znalazło by się kilka osób chętnych na pomoc w posprzątaniu np nad rzeką Wieprzówka. Kiedyś takie miejsca były zadbane można było iść siąść nad rzekę z rodziną tak po prostu , a teraz same śmieci i butelki po alkoholu młodzieży i okolicznych pijaków ..... Szkoda że nikt się za to nie zabierze.

repart, 10.05.2018 14:53

A jak się skutecznie sprzątało od wielu miesięcy i utrzymuje non stop porządek pod andrychowskim mostem kolejowym zobaczysz na stronce facebook.com/Nasza-rzeka-w-naszym-mieście-Andrychów-157586994840504/?pnref=story