Wielkie dziury koło szpitala

, Wiadomości, 09.03.2016 09:40, PG
Czy urzędnicy tego nie widzą?
Wielkie dziury koło szpitala

Na wyremontowanej kilka lat tem ulicy Karmelickiej w Wadowicach obok  Szpitala na drodze pojawiły się dziury. Prawdopodobnie spowodowane złymi warunkami pogodowymi w ostatnim czasie.

 

Ulica Karmelicka jest bardzo ruchliwym miejscem. Mnóstwo osób przewija się przez nią idąc lub jadąc samochodem do Powiatowej Przychodni lub w odwiedziny do pacjentów Szpitala.

 

Reparacja takiej dziury nie jest zbyt droga i można szybko ją wykonać dlatego kierowcy apelują do urzędników o szybką naprawę.

 

Nie trudno na takiej jezdni uszkodzić samochód.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabcabc, 09.03.2016 13:36

Takie same dziury jak na Korcze są na Wiejskiej w Inwałdzie. Masakra

adi7610, 09.03.2016 12:26

Chyba żartujecie ?! Wy chyba dziur nie widzieliście - proponuje przejechać sie nad Park Miniatur w Inwałdzie na os.Korcza. Tam sie nie da jeździć dziury głebokie na 20cm szerokie na metr. Kiedy wymienią tam droge? Czy znowu przyjadą naprawiać panowie z łopatami i uklepywać jakimś dziadostwem....