W grudniu całodobowe dyżury aptek w Kętach. Sprawdźcie rozpiskę

, Wiadomości, 05.12.2018 11:30, PG
W grudniu całodobowe dyżury aptek w Kętach. Sprawdźcie rozpiskę

Przypomnijmy, że przez wiele lat Kęty borykały się z problemem braku całodobowych dyżurów aptek. Kęccy aptekarze nie mogli się dogadać się między sobą w sprawie ustalenia dyżurów. Dopiero w zeszłym roku inicjatywę przejął burmistrz Krzysztof Klęczar i wraz z powiatem oświęcimskim doszli do porozumienia z dwoma aptekami, które od czasu do czasu pełnią takie dyżury.

Są to apteki: „Nowa Duża” (Kęty, ul. Jana III Sobieskiego 19) oraz „Niezapominajka” (Kęty, Rynek 27). Tak podzieliły się dyżurami w grudniu:


źródło: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 05.12.2018 13:52

Jaki to ma sens ? Przecież choroby nie da się zaplanować ! Burmistrz Klęczar jest taki internetowy ,więc może odpowie na to pytanie.