Uwaga. Oszust znowu pożycza na paliwo

, Wiadomości, 11.03.2016 18:00, PG
Już kolejny raz nasi Czytelnicy informują nas o problemie z pewnym mężczyzną, który wyłudza pieniądze na benzynę.
Uwaga. Oszust znowu pożycza na paliwo

Mężczyzna koło 50-tki chodzi po domach przy ul. Racławickiej w Sułkowicach - Bolęcinie i prosi o 20 zł lub benzynę, by dojechać do Andrychowa zarzekając się, że nie ma przy sobie pieniędzy. Jak informują nas Czytelnicy, takie sytuacje miały również miejsce w Sułkowicach Środkowych.

 

 

W ubiegłym roku pisaliśmy już o podobnych zdarzeniach. Wtedy też ktoś próbował wyłudzić od mieszkańców pieniądze na paliwo, a nawet pożyczyć 100-200 zł, by zapłacić odszkodowanie osobie, z którą przed chwilą miał kolizję.Pozostaje jedynie ostrzec wszystkie osoby chcące pomóc temu mężczyźnie, by nie dali się oszukać!


Prosimy też o zwrócenie uwagi na tablicę rejestracyjną czerwonego Seicenta lub Punta i zgłoszenie takiej sytuacji na policję w przypadku gdyby mężczyzna znowu pojawi się w okolicach gminy Andrychów.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 12.03.2016 11:17

zgadzam się z Waszymi uwagami co do mnie ja tylko chciałam podkreślić aby nie dawać się kiwać takim podłym cwaniakom ten oszust ma jakieś 45 do 50 lat przyjemną ale UWAGA zarazem cwaniacką twarz śmierdzi alkoholem widziałam go później przy Adri chyba mnie poznał prosi o pieniądze na benzynę a kiedyś przy wsw prosił o pieniądze ze go okradli a jedzie do matki do szpitala do Wadowic. AntyPis nie powinien w żadnym wypadku nazwać oszukanych przez tego chama ludzi bucami.

AntyPIS, 12.03.2016 00:10

jeżeli oburza was nazywanie jak to się mowi ->rzeczy po imieniu-> to chyba marna ta wasza delikatna egzystencja :) jak inaczej mozna nazwac kogos kto daje obcemu czlowiekowi z ulicy gotowke do ręki na "ładne oczy" ? :) A do twojej babci nic nie mam- po prostu zamiast prawić tutaj jakieś bzdety idź i ją poinformuj, że chodzi naciągacz. Zrobisz obopólny pożytek :)

maniek, 11.03.2016 23:30

antypis to dno a maria która pisze (pod swoją drogą głupim komentarzem) "no i tu AntyPis ma rację....." itd to być może równa babka. Hmm:)

optimal, 11.03.2016 23:18

Co do Marii wyrobionego zdania nie mam, pożyjemy zobaczymy, może równa babka, ale przedmowca dno, zamulone dno.

kaczor, 11.03.2016 22:53

no fakt. antypis dobił do dna a "maria" razem z nim.

optimal, 11.03.2016 22:46

AntyPatie czytam twoje komentarze od ponad roku i miarka się przebrała. Jesteś tym co pozostanie w pks'ie po wyrzuceniu granatu. Moja babcia ma 90 lat i przypuszczam że by się nabrała, mimo że z Rzyk nie pochodzi. Weź się gościu zgłoś na Dąbrowskiego bo masz problem i nie pisz więcej. Straszna żenada.

maria, 11.03.2016 22:28

no i tu AntyPis ma rację ludzie to się w głowie nie mieści aby dać się nabrać tej świni był u mnie chciał na benzynę śmierdział alkoholem zaraz się zorientowałam że coś nie tak wzięłam telefon do ręki i ...... w.....dolił.

AntyPIS, 11.03.2016 18:14

Jakim trzeba byc bucem zeby dac się tak nabrać :) Myślałem, że tylko u rzyconów takie matołki :)