Ukradł torebkę z samochodu, ale krótko cieszył się bezkarnością

, Wiadomości, 10.12.2015 10:00, ks
Kobieta zostawiła torebkę w samochodzie, ale zapomniała zamknąć drzwi...
Ukradł torebkę z samochodu, ale krótko cieszył się bezkarnością

W środę (9.12) policjanci z komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali 65–letniego mieszkańca Barwałdu Górnego,  podejrzanego o kradzież mienia. Mężczyzna zabrał  pozostawioną w samochodzie torebkę wraz z dokumentami.


 

- Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem, gdy policjanci zostali powiadomieni przez kobietę, która na ulicy Targowej w Kalwarii Zebrzydowskiej pozostawiła w otwartym samochodzie torebkę wraz z dokumentami. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności wykrywacze w oparciu o podany rysopis i numer rejestracyjny pojazdu, którym poruszał się sprawca, dokonali penetracji miasta gdzie zauważyli opisywanego mężczyznę – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik wadowickiej poplicji.

 

Mężczyzna został zatrzymany, natomiast torebka wraz z dokumentami została zwrócona właścicielce. Teraz sprawca zostanie rozliczeny karnie.

 

Policja apeluje, aby nie pozostawiać wewnątrz pojazdu, w widocznym miejscu, torebek i innych przedmiotów.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy