Tak pojedzie darmowy bus. Rozkład jazdy

, Wiadomości, 26.02.2016 14:15, ks
Od 1 marca w Wadowicach rusza darmowy bus dla pasażerów. Będzie zamieszanie?
Tak pojedzie darmowy bus. Rozkład jazdy

Od 1 marca pasażerów dojeżdżających busami i autobusami do Wadowic czeka prawdziwa rewolucja, do której będą musieli się przyzwyczaić.

 

Wprowadzony zostanie zakaz wjazdu przewoźników - busów i autobusów do centrum Wadowic. Popularne busy nie będą już mogły zabierać pasażerów z przystanków na placu Kościuszki czy przy ulicy Szpitalnej. Mają zatrzymywać się na położonym kilka km od centrum dworcu aubobusowym i na przystankach poza centrum.

 

Na trasie wadowicki dworzec - plac Kościuszki będą za to kursować bezpłatne busy. Bezpłatne dla pasażerów, opłacała je będzie gmina z pieniędzy podatników.

 

Ale uwaga - darmowy bus nie będzie kursował w niedziele oraz święta.

 

Od poniedziałku do soboty bus ma  kursować w godzinach od 5:30 do 22:00.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

STARYWYGA, 26.02.2016 19:17

To nie przejdzie powiedział mi jeden z busiarzy bedą strajki busiarzy i ludzi blokady wadowic i amerykanka

haha, 26.02.2016 13:55

czyli wszystkie osoby, które czekały na busy do Krakowa, Andrychowa, Suchej itp. itd będą musiały zmieścić się do 1 małego busa żeby dotrzeć na dworzec :D brawo Klinu :D tytuł innowacji roku ogłaszam za przyznany :P

walet, 26.02.2016 13:13

Jaki darmowy bus, przecież zapłacą za niego wszyscy podatnicy nawet Ci co nigdy busami nie jeżdżą. Kolejna ściema