Spowodował kolizję i uciekł. Kiedy go zatrzymano - był pijany

, Wiadomości, 22.03.2016 10:15, (red)
Nietrzeźwy sprawca kolizji, który uciekł z miejsca zdarzenia, już w rękach policjantów.
Spowodował kolizję i uciekł. Kiedy go zatrzymano - był pijany

W poniedziałek (21.03) policjanci z wadowickiej „drogówki” w ciągu  kilka minut zatrzymali kierowcę, który spowodował kolizję drogową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 

- Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 12:00 w miejscowości Radocza, gdzie kierujący samochodem marki Chevrolet w trakcie wykonywania manewru włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Renault doprowadzając do zderzenia pojazdów.  Kierujący po zderzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia – informuje Elzbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Policjanci w krótkim czasie  ustalili sprawcę kolizji i miejsce pobytu mężczyzny. Mężczyzna przyznał się, że to on kierował pojazdem, lecz przedstawił inną wersję zdarzenia.

 

W trakcie wykonywania czynności okazało się, że 49-latek był w stanie nietrzeźwości. Badanie  wykazało ponad dwa promile alkoholu.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kolka, 22.03.2016 12:54

kolejny gnojek, który uważa, że na wsi, jest u siebie i wszystko mu wolno, a zatem apel do Policji - proszę jak najczęściej interesować się wioskami, pełno tam pojazdów i kierowców, których "stan techniczny" mocno odbiega od normy zgodnej z prawem