Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

, Wiadomości, 03.01.2017 08:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim.
Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Organizatorem spotkania jest Restauracja Pizzeria Verona z Lanckorony. 

 

„Była punktualnie 6.00. Stanąłem pod drzwiami i usłyszałem: – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, proszę otwierać. Początkowo było ich ośmiu. Poinformowali mnie, że jestem zatrzymany pod zarzutem ujawnienia Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI. Poprosili, bym nie utrudniał czynności. Nie utrudniałem. Poprosili, bym nie oddalał się od wskazanego funkcjonariusza. Nie oddalałem się. Absurdalność sytuacji mogłaby nawet być śmieszną, gdyby nie była groźną i tragiczną zarazem. Są sytuacje, w których człowiek zatraca poczucie rzeczywistości. To była jedna z takich sytuacji”.

 

Wojciech Sumliński - Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – polski dziennikarz, absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (wcześniej Akademia Teologii Katolickiej). Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autor książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą, magazynem śledczym „Focus” oraz Polonią Christiana, pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym Tygodnika Podlaskiego oraz zastępcą redaktora naczelnego ”Głosu Katolickiego”. Pracę zawodową rozpoczął w roku 1994r jako psycholog dziecięcy w przedszkolu integracyjnym na warszawskich Bielanach. 

 

Wojciech Sumliński jest autorem książek takich jak min:

„Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”

„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

„Oficer”

„Pogorzelisko”

„Lobotomia 3.0”

„Czego nie powie MASA o polskiej mafii” 

 

W Lanckoronie autor opowie o swoich książkach oraz życiowym koszmarze jaki przeżył ujawniając prawdziwe dokumenty akt WSI. 

Będzie można zakupić książki Wojciecha Sumlińskiego, otrzymać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, aby zarezerwować miejsce siedzące należy skontaktować się z Restauracją Verona pod nr tel: 33/8763517 

 

źródło: Verona

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

AntyLeming, 03.01.2017 20:20

Komentarz usunięty przez autora.

stan, 03.01.2017 19:57

@Makska - odezwałeś się i dobrze ! , bo moje pozdrowienia własnie do Ciebie i tobie podobnych były kierowane.

baby, 03.01.2017 19:33

przesłuchanie największego obrońcy WSI Bredzisława "Dechy" Komoruskiego ...tvn,polsat i inne stacje obecne na sali....tylko że wszyscy bez włączonych kamer...jak napisał ktosik78 relacjonował to komórką tylko Michał Rachoń... . . Szacun dla Wojciecha Sumlińskiego za to co robi...miejmy nadzieję że nie dopadnie go seryjny samobójca... . . Dzięki takim ludziom może już nigdy prezydentami Polski nie zostaną takie kreatury jak Jaruzelski,Wałęsa,Kwaśniewski czy Komorowski..konfidenci SB i WSI

ktosik78, 03.01.2017 18:01

Stan widzę ,że toczysz tutaj monolog bo poza Tobą aktywność niewielka. Poczytaj Sumlińskiego lub zobacz nagranie z rozprawy Sumliński kontra Komorowski to może zrozumiesz jak działa PO-wski układ. Gdyby nie komórka Rachonia nikt nie wiedziałby ,że Komorowski coś ma za kołnierzem.

Maksymilian, 03.01.2017 17:42

stan;piszesz brednie.

stan, 03.01.2017 14:57

Rządy Pisu skończą się zepsutą gospodarką i niższym poziomem życia. Pozdrawiam "powstających z kolan" idiotów którzy żyli w "Polsce w ruinie" !!!

stan, 03.01.2017 14:49

- Dziś zrezygnowałem z członkostwa w PiS - napisał na Twitterze europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski. - Nie mogę akceptować polityki trawiącej potencjał PL w zbędnych konfliktach. Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski rzucił legitymację Prawa i Sprawiedliwości. Nie jest to zaskoczenie, bo ostatnio krytykował działania swojej partii. Rezygnację ogłosił na Twitterze. - Dziś we Wrocławiu podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w PiS. Nie mogę autoryzować polityki trawiącej potencjał Polski w zbędnych konfliktach - napisał Ujazdowski. Kazimierz Michał Ujazdowski. Dlaczego jako pierwszy opuszcza PiS? - W 2015 roku Polska potrzebowała zmiany - wyjaśnia na swojej stronie internetowej Ujazdowski. - Wyborcy udzielili poparcia Prawu i Sprawiedliwości oczekując na naprawę państwa, sprawiedliwą dystrybucję dóbr, poszanowanie praw obywatelskich i prowadzenie dialogu ze wszystkimi środowiskami społecznymi. Niestety, strategia przyjęta przez kierownictwo PiS po wyborach uniemożliwia realizację deklarowanych celów. Potencjał Polski zamiast wzrastać, trawiony jest w ciągłych, niepotrzebnych konfliktach. Eskalacja sporów prowadzi do drastycznych podziałów społecznych, a brak szacunku dla niezależności Trybunału Konstytucyjnego skutkuje niepewnością prawa i obniżeniem gwarancji praw obywatelskich. Klimat nieufności do samorządów i niezależnych instytucji wydatnie obniża szanse modernizacji Polski. "Dojna zmiana" w spółkach skarbu państwa. Historie "Misiewiczów"

stan, 03.01.2017 14:31

Było i jest oczywiste, że Kaczyński ma mentalne zaburzenia ! Natychmiastowe przymusowe leczenie jest jedynym sposobem uratowania Polski od katastrofy a nawet rozlewu krwi. Określanie kogoś kto nie dokonał w swoim życiu niczego "zbawcą Polski" nie pozostawia łudzeń, że choroba jest ciężka i nieuleczalna !!!

AntyLeming, 03.01.2017 14:16

Komentarz usunięty przez autora.

zandrychowa, 03.01.2017 12:22

Miłośnicy teorii spiskowych będą mieli okazję naładować baterie