Sekundy od tragedii. Rzeka porwała samochód

Region, Wiadomości, 21.09.2017 21:26, (red)
Do tego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Inwałdzie.
Sekundy od tragedii. Rzeka porwała samochód

Woda w niewielkim potoku Frydrychówka na granicy Inwałdu z Frydrychowicami przybrała na sile i zaskoczyła kierowcę, który w czwartek (21.09) wieczorem przejeżdżał lokalną drogą na os. Korcza. Mężczyzna cudem uniknął śmierci - w ostatniej chwili wyskoczył  tonącego z samochodu.

 

Na miejsce qwezwano strażaków, którzy wykorzystując ciężki sprzęt podjęli próbę wyciągnięcia zatopionego auta z potoku.

 

 

 

Inne zdarzenia powodziowe z czwartku.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kijos, 22.09.2017 00:10

Gość chciał przejechać przez rzekę na drugą stronę, chyba coś poszło nie tak, bardzo mądrze ...

zbyszek65, 21.09.2017 22:52

Szanowni Państwo, przed godziną wróciłem z objazdu Sołectwa. Sytuacja na ciekach wodnych jest w miarę stabilna, jednak potok Stawki robi się coraz grożniejszy. Woda przez padający mocno deszcz przybiera na sile. Proszę o rozwagę przy przekraczaniu na mostkach, przepustach itp. Przy granicy z Frydrychowicami bardzo niebezpiecznie. Nie ryzykujcie przejazdu przez Frydrychówkę na granicy z Frydrychowicami. Dziękuję Strażakom za szybką akcję. Proszę, o zgłaszanie do mnie jakichkolwiek zagrożeń. Tel. 516069698, sołtys- Z. Rzadek.