Ratowali kota, który znalazł się tarapatach

Kęty, Wiadomości, 20.09.2017 11:20, (red)
Nietypowa nocna interwencja policji.
Ratowali  kota, który znalazł się tarapatach

W nocy z 18/19 września policjanci z Komisariatu Policji w Kętach interweniowali wobec kota, który podczas nocnej eskapady, przechodząc przez ogrodzenie jednej z posesji,  utknął pomiędzy sztachetami.


Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 23.00, kiedy oficer dyżurny Komisariatu Policji w Kętach otrzymał nietypowe zgłoszenie od mieszkańca Nowej Wsi. Mężczyzna informował, że w płocie posesji przy ulicy Rokicie,  znajduje się głośno miauczący kot. Jeden z patroli niezwłocznie udał się we wskazane miejsce.

 

Policjanci odnaleźli futrzaka któremu,  jedna łapa utknęła pomiędzy drewnianymi sztachetami. Funkcjonariusze delikatnie uwolnili kota, obejrzeli jego łapkę,  a gdy okazało się, że nie ma obrażeń  wypuścili go na wolność.

 

 

 

źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 20.09.2017 17:26

Za PO PSL kot dostałby pałą i byłby spokój.