Powiatowe Święto Ludowe [FOTO]

, Wiadomości, 07.06.2015 18:30, ks
PSL wydało doroczny piknik. Tym razem impreza odbyła się w Sułkowicach.
Powiatowe Święto Ludowe [FOTO]

Raz w roku PSL organizuje Powiatowe Święto Ludowe. Tym razem ta piknikowa impreza odbyła się w Stanicy Hucuł w Sułkowicach k. Andrychowa. Przyjechali przedstawiciele PSL z całego powiatu wadowickiego. Byli też przedstawiciele PiS. Nie zabrakło okolicznych mieszkańców. Jak piknik - to trzeba się bawić.

 

Zabawę poprzedziała polowa msza św. a po niej pokaz ratownictwa zaprezentowali strażacy.

 

Zobaczcie zdjęcia

 

Powiatowe PSL uzyskało w ostatnich wyborach samorządowych dobry wynik. Także w naszym regionie. W Radzie Powiatu Wadowickiego ludowcy są drugą siłą i tworzą koalicję z PiS.

 

Teraz ludowcy, nierażeni klęską ich kandydata Adama Jarubasa w majowych wyborach prezydenckich, szykują się do jesiennych wyborów parlamentarnych. Sondaże są na razie dla PSL niezbyt pomyślne, ale zostało jeszcze kilka miesięcy na poprawienie notowań.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 07.06.2015 19:56

PiS brata się z PSL który niszczy na górze hahahahahahaha co za fałsz, zakłamanie i obłuda. pisiorki nawet z wrogiem są wstanie się pojednać dla stołków

igor7, 07.06.2015 19:56

Witos przewraca się w grobie... . . . . Mafia PO -ZSL jeszcze tylko do jesieni będzie kręcić swoje lody...

xpek, 07.06.2015 18:51

najważniejsze że radny KUBIk bawił się dobvrze