Potrącenie pieszego. Sprawca uciekł i jest poszukiwany [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 21.10.2016 12:30, (red)
Kolejne potrącenie pieszego w ostatnich dniach. Sprawca jest poszukiwany przez policję.
Potrącenie pieszego. Sprawca uciekł i jest poszukiwany [AKTUALIZACJA]

Do wypadku doszło w czwartek (20.10) wieczorem na wadowickiej obwodnicy.

 

Kierowca opla potrącił 30-letniego pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

 

Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. Trwają także poszukiwania kierowcy opla.

 

Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt z policją.

Policja w Wadowicach szuka świadków wypadku w Wadowicach. Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym 20 października 2016 r. około godz. 18.50 na ulicy Legionów w Wadowicach (przy skrzyżowaniu z ulicą Piłsudzkiego).

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca wypadku. Pieszy doznał ciężkich obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt - osobiście z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach  lub telefonicznie pod numerem: 33 8729200 oraz 997 - czytamy w komunikacie wadowickiej policji.

 

To już drugi taki wypadek w ostatnich dniach w powiecie wadowickim. We wtorek pieszy potrącony został na przejściu dla pieszych w Andrychowie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 22.10.2016 15:53

demokracja co powiesz na to???

troll, 21.10.2016 10:32

Panie Redaktorze !! Zapomniał Pan o potrąceniu pieszej w zeszłym tygodniu w Inwałdzie !? A przecież jeszcze wczoraj inwałdzki radny mówił o tym na sesji. Ale wiadomo, poszkodowani ze wsi nie są ważni !!

maria, 21.10.2016 08:36

ten niby kierowca musi wpaść w ręce Policji dlatego jeśli ktoś coś wie na ten temat to powinien dzwonić na Policję to nie jest kablowanie bo ten kierowca to bandzior drogowy.