Policjant zatrzymał pijanego pirata drogowego. Jak on to zrobił?

, Wiadomości, 18.12.2015 14:00, (red)
17 grudnia policjant z wadowickiej komendy Policji zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.
Policjant zatrzymał pijanego pirata drogowego. Jak on to zrobił?

Kierowca wpadł, gdy na ruchliwej ulicy zaczął wykonywać niebezpieczne manewry, niejednokrotnie przekraczając podwójną linię ciągłą co stwarzało realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

- Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w miejscowości Zelczyna k. Skawiny. Funkcjonariusz jadąc prywatnym autem zauważył samochód marki Daewoo Lanos, którego  kierujący w sposób nagły zjechał w kierunku pobocza drogi i o mało co nie dokonał  potrącenia pieszej. Funkcjonariusz natychmiast podjął decyzję o konieczności zatrzymania tego pojazdu. W tym celu, wykorzystując prosty odcinek drogi wyprzedził w/w pojazd a następnie spowolnił jego ruch, aż do całkowitego jego zatrzymania - informuje w komuikacie wadowicka policja.

 

Okazało się, że 40– letni mieszkaniec gm. Brzeźnica, który siedział za kierownicą Lanosa jest nietrzeźwy. W jego organizmie znajdowało się blisko 2 promile alkoholu.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i wkrótce odpowie za popełniony czyn przed sądem.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy