Policjanci odzyskali prawie 100 tysięcy złotych

Region, Sucha Beskidzka, Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2018 11:30, red
Policjanci odzyskali prawie 100 tysięcy złotych
Na początku czerwca Komisariat Policji w Jordanowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży znacznej ilości pieniędzy, w walucie polskiej i euro, z jednego z domów w Sidzinie.

W wyniku podjętych czynności jordanowscy policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć osoba z rodziny, która oddaliła się w nieznanym kierunku i nie wiadomo, gdzie może przebywać.

- Podczas żmudnej i owocnej pracy policjanci ustalili, że sprawczyni kradzieży przebywa na terenie powiatu wałbrzyskiego. Dlatego też w ramach współpracy zwrócono się do Komisariatu Policji w Boguszów Gorce /podlegający pod KPP w Wałbrzychu/ o zatrzymanie i dokonania przeszukania zajmowanych przez nią pomieszczeń. Wynikiem profesjonalnego podejścia do zleconych czynności, zaangażowania i niezwłocznie podjętych działań przez miejscowych policjantów było odzyskanie całości skradzionych pieniędzy /łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych/, a kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja w komunikacie.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy