Policja prosi o kontakt świadków tragicznego w skutkach wypadku

Region, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2017 13:25, red
Policja prosi o kontakt świadków tragicznego w skutkach wypadku

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek w Osieku. Zginął tam 29-letni pieszy, który został potrącony przez samochód osobowy.

ZOBACZ: Tragedia na drodze zginął pieszy

Policja prowadzi śledztwo, mające ustalić dokładne przyczyny tego wypadku. świadkowie wypadku proszeni są o kontakt.


Zobaczcie komunikat policji w tej sprawie:

"Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prowadzą śledztwo, mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności wypadku drogowego śmiertelnego, do którego doszło w dniu 13 listopada 2017 około godziny 05.50 w Osieku na ulicy Głównej.

Z przeprowadzonych czynności wynika, że świadkiem zdarzenia mogła być kierująca, jadąca tuż przed samochodem marki VW, którego kierowca śmiertelnie potrącił pieszego, 29 – letniego mieszkańca Osieka.

W związku z powyższym w/w kierującą oraz inne osoby, które były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, bądź telefoniczny pod nr 33 847 52 80 z oświęcimską komendą Policji lub najbliższą jednostką Policji" - czytamy w komunikacie policji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy