Policja na tropie psa, który w nocy zmasakrował hodowlę królików

, Wiadomości, 14.11.2016 10:02, NEWSY CZYTELNIKÓW
Policjanci z Andrychowa wyjaśniają sprawę tajemniczego ataku na fermę królików w gminie Andrychów. Do kolejnej masakry królików doszło w weekend.
Policja na tropie psa, który w nocy zmasakrował hodowlę królików

 

Takie sytuacje zdarzały się już kilka miesięcy temu w Andrychowie. Tym razem bezpańskie (?) psy lub pies zaatakowały w nocy z 12/13 listopada hodowlę królików w Sułkowicach. Zagryzionych zostało 15 królików rasy baran francuski.

 

- Policja dokonała oględzin i zabrała próbki sierści psa. Hodowcy uważajcie! - ostrzega za naszym pośrednictwem poszkodowany hodowca.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 14.11.2016 20:50

miejmy nadzieję ze Policji uda się odnaleźć właściciela tego psa to poważna sprawa podajcie jakiego koloru jest ta sierść.

janosik72, 14.11.2016 18:35

Mam nadzieje że nie odwiedzą mojej fermy i tak straty ostatnio miałem ogromne wiem co się czuje gdy rano lub w nocy zastajesz taki widok .Mam wielką nadzieje że w końcu dojdą nasi policjanci do właściciela tego psa