Połamane drzewa, kolizja i pożar

, Wiadomości, 27.12.2016 19:20, (red)
We wtorek strażacy mieli sporo pracy w związku z usuwaniem skutków wichury, ale na szczęście obyło się bez większych strat.
Połamane drzewa, kolizja i pożar

Z godziny na godzinę siła wiatru będzie słabnąć. Dla odmiany synoptycy zapowiadają, że górach i rejonach podgórskich może sypnąć śniegiem. Zwłaszcza w środę.

 

We wtorek wszyscy zmagali się z silnym wiatrem. Na szczęście, tym razem wichura nie wyrządziła większych szkód na terenie powiatu wadowickiego. W kilku miejscowościach (Chocznia, Rzyki, Brzezinka, Klecza Dolna, Zakrzów) strażacy musieli usuwać drzewa i konary, która zatarasowały drogi.

 

Wieczorem w Choczni doszło do pożaru sadzy w kominie jednego z budynków mieszkalnych. Wcześniej strażacy usuwali skutki kolizji, do której doszło w Spytkowicach.

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy