Podziękowania najbliższej rodziny Małgorzaty Lechowicz...

, Wiadomości, 05.01.2019 17:00, OGŁOSZENIE
Podziękowania najbliższej rodziny Małgorzaty Lechowicz...


Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy byli i są z nami w najtrudniejszych chwilach oraz którzy dzielą z nami bezgraniczny smutek i żal.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych". Obecność wszystkich zgromadzonych na pogrzebie była wielką pociechą dla nas pogrążonych w rozpaczy.

Dziękujemy: Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Współpracownikom, Koleżankom i Kolegom, Delegacjom, Znajomym i Nieznajomym za okazaną pomoc, współczucie, słowa wsparcia, pamięć, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty.

Za nami ponad rok trudnej walki o zdrowie i życie Małgosi, choć tę walkę przegraliśmy, pragniemy podziękować za modlitwę, wsparcie duchowe i okazane serce, życzliwość, troskę, wsparcie finansowe oraz wszelką pomoc.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości pogrzebowej oraz za nadzwyczajne zaangażowanie w zbiórkę środków finansowych na leczenie naszej ukochanej Małgosi, w szczególności: zarządowi i pracownikom Fundacji PROMYCZEK, pracownikom Urzędu Miejskiego w Andrychowie, właścicielom i pracownikom lokalnych firm, dyrektor oraz pracownikom Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, dyrektorowi oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Wieprzu, w tym z Wiejskiego Domu Kultury w Nidku (ostatniego miejsca pracy Małgosi) oraz wszystkim innym nie wymienionym.

Chcemy również wyrazić ogromną wdzięczność dla wszystkich ludzi inicjujących i organizujących wiele akcji o charakterze charytatywnym na rzecz Małgosi.

„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach".

Dziękujemy za okazane współczucie oraz udział w ostatniej drodze. Prosimy o modlitwę w intencji śp. Małgorzaty Lechowicz.


Mąż, Córki, Syn z Rodziną, Rodzice oraz Brat z RodzinąZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy