Pilne! Potrzebna krew dla poszkodowanego w wypadku Bartka

Andrychów, Wadowice, Kęty, Zator, Wiadomości, 21.09.2017 17:23, (red)
Poszkodowany w wypadku 24-letni kierowca walczy o życie w szpitalu.
Pilne! Potrzebna krew dla poszkodowanego w wypadku Bartka

 

Jak pisaliśmy, w niedzielę (17.09) ok. godziny 3:00 nad ranem w Osieku na ulicy Głównej doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 24–letni mieszkaniec gminy Wieprz, kierując samochodem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas, a następnie na pobocze, gdzie samochód wbił się w barierę energochłonną.

 

ZOBACZ: Dramatyczny wypadek. Auto wbilo się w barierę

 

Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala w Oświęcimiu a następnie -  trafił do Szpitala św. Rafała w Krakowie.W związku ze skomplikowanymi zabiegami, 24-latek bardzo potrzebuje krwi. Krew można oddać w oddziałach terenowych RCKiK na terenie całej Polski. Grupa jaką posiadacie jest nieistotna. Ważne jest, aby przy oddawaniu powiedzieć, że przeznaczona jest ona dla BARTŁOMIEJA SERWINA leżącego w Szpitalu św. Rafała w Krakowie. Wtedy Bartek otrzyma z banku krwi taką, jaką potrzebuje.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zaba, 22.09.2017 18:23

@Kijos - oddana krew trafia do banku krwi. Każdy potrzebujący otrzyma właściwą dla siebie. Ważne, aby oddawać, bo tych potrzebujących jest wielu... Pozdrawiam!

Kijos, 22.09.2017 00:11

Jak nie istotna ?