Pieszy potrącony przez samochód

, Wiadomości, 31.10.2016 08:44, (red)
Kolejne potrącenie pieszego.
Pieszy potrącony przez samochód

Do wypadku doszło w niedzielę (30.10) wieczorem na drodze krajowej w miejscowości Bulowice, w rejonie skrzyżowania ulic Krakowskiej z Zamkową.

 

Policja ustala dokładne przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 

Jak ustalili policjanci, 21-letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki bmw, potrąciła przechodzącego przez przejście, w rejonie przejścia dla pieszych 65-letniego mieszkańca gminy Andrychów. Ranny pieszy z urazem nogi oraz z ogólnymi potłuczeniami, został przewieziony do szpitala.

 

 

To już kolejny wypadek w ostatnich dniach z udziałem pieszego na drogach regionu. Policja apeluje do kierowców - o ostrożną jazdę, a do pieszych - o noszenie odblasków, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy