Padł nowy rekord na basenie

, Wiadomości, 03.03.2016 11:00, (red)
Basen działa od 18 lat, ale tak dobrze jeszcze nigdy nie było.
Padł nowy rekord na basenie

Kierownictwo Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach pochwaliło się rekordem, jaki odnotowano w lutym na kęckim krytym basenie. W lutym pływalnię odwiedziła rekordowa liczba gości. Dokładnie 19254 odwiedzających.

 

- To nowy rekord w skali jednego miesiąca ustanowiony w całej 18-letniej historii pływalni - podkreślają w OSiR.

 

Poprzedni rekord został ustanowiony również w lutym, ale 14 lat temu, w 2002 roku. Wówczas basen odwiedziło 18 827 osób. Dla porównania, średnia miesięczna ilość odwiedzin to 13 216 osób.

 

Na lutowy wynik niewątpliwie złożyło się wiele czynników, w tym głównie przypadające w tym okresie ferie zimowe dla województwa małopolskiego i śląskiego. Niezależnie jednak od powodów, wynik robi wrażenie.

 

W ciągu 18 lat działalności odnotowano 2,8 miliona wizyt na basenie.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

repart, 04.03.2016 20:42

W sumie antyreklama bo skoro taki tlok to się nie wybiorę

Przyczepliwy, 03.03.2016 13:15

wszystko fajnie na basenie tylko ta stara repeta w okienku odstrasza. Wredna i bezczelna. Jak tak dlaej bedzie to beda rekordowo najnizsze odwiedziny basenu