Oszust znowu pożycza na paliwo

Region, Andrychów, Wiadomości, 14.11.2017 12:00, PG
Ostrzegamy przed oszustami krążącymi po okolicy.
Oszust znowu pożycza na paliwo

Wielokrotnie pisaliśmy o znanym już w Andrychowie i okolicach oszuście, który wyłudza od mieszkańców pieniądze na paliwo (zwykle 20zł). Takie sytuacje głównie miały miejsce w Sułkowicach i Rzykach.


Mężczyzna pojawił się znowu i to w towarzystwie kolegów, którzy chodzą po okolicy pukając do domów i prosząc o 20 zł na paliwo, które właśnie im się skończyło. Sprawa została już zgłoszona na policję. Jak informują mieszkańcy oszuści mają nr rejestracyjne zaczynające się od SK.


Pozostaje jedynie ostrzec wszystkie osoby chcące pomóc tym mężczyznom, by nie dali się oszukać. Uważajcie i nie dajcie się nabrać!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kijos, 14.11.2017 14:26

A tam 20 zł napiszcie lepiej o przetargu na budowę basenu krytego w Andrychowie, wygląda na to że na razie nici z basenu, ( https://bip.malopolska.pl/api/files/1715241 ) urząd miasta przeznaczył 20 mln zł a najniższa oferta 1 z 2 to ponad 25 mln. Urząd dołoży te pond 5 mln ? :)