Ostrzeżenie: nieznany mężczyzna robił zdjęcie dziecku, gdy się przebierało

, Wiadomości, 10.07.2018 20:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Policja wyjaśnia sprawę tajemniczego mężczyzny, który miał nad rzeką fotografować dziecko, które przebiera się w samochodzie.
Ostrzeżenie: nieznany mężczyzna robił zdjęcie dziecku, gdy się przebierało
W wakacje w ciepłe dni mnóstwo osób wypoczywa nad rzekami. Warto uważać i przeczytać ostrzeżenie, jakie w internecie zamieściła jedna z mieszkanek, wypoczywająca w niedzielę (8.07) nad Sołą w Kobiernicach:

"OSTRZEŻENIE!!!! dziś w Kobiernicach nad Sołą niedaleko mostku dla przechodniów obcy mężczyzna robił zdjęcia mojemu synowi gdy się przebierał w samochodzie! Auto stało parę metrów od nas!! za każdym razem gdy się obracaliśmy w kierunku syna ,mężczyzna się chował za samochodem. To zapewne nie jest jego pierwszy taki "wypad" .Niestety nikt z nas go nie widział, ale syn jak tylko się przebrał opowiedział nam o tym. Kazał mu siedzieć cicho! niestety mój syn był zdezorientowany i nie krzyczał. Mężczyzna był podobno dosyć wysoki , szczupły, miał okulary korekcyjne z cienką czarną oprawką ,krótkie ciemne włosy i ok 40 lat. Był ubrany w ciemno zieloną podkoszulkę i szare spodenki. Miał także mały czarny plecak i aparat fotograficzny. Sprawa została od razu zgłoszona policji, ale proszę wsyzstkich o udostępnianie bo niestety oprawca uciekł."

Rodzice poinformowali o całej sytuacji policję. Mężczyzna jest poszukiwany.

Bielska policja wyjaśnia sprawę. Ewentualni świadkowie proszeni są o kontakt z policją pod numerem alarmowym bądź z najbliższą jednostką.foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy