Oliwier z Andrychowa potrzebuje pomocy

, Wiadomości, 16.12.2017 09:45, NEWSY CZYTELNIKÓW
Oliwier  z Andrychowa potrzebuje pomocy

Siedmioletni Oliwier Kołodziejczyk to rezolutny chłopczyk. Od wczesnego dzieciństwa choruje na padaczkę skroniową-częściowo złożoną, astmę oskrzelową, alergie wziewną i pokarmową, małopłytkowość z przejawami leukopenii, zaburzenia dojrzewania granulocytów w szpiku kostnym, opóźnienie rozwoju, zespół AZS.

Cztery lata temu zdiagnozowano u niego autyzm. Dziś po długiej i ciągłej rehabilitacji może już samodzielnie chodzić i bawić się z rówieśnikami.

Oliwier mieszka w Andrychowie razem z mamą i 5-letnim braciszkiem Kacprem.

Jego historię opisującą walkę z chorobą można przeczytać na stronach fundacji Avalon i Miej Serce

http://miejserce.pl/podopieczny/10260102/

http://www.fundacjaavalon.pl/component/finder/search.html?q=Oliwier+Ko%C5%82odziejczyk+&f=1&Itemid=174

Od chwili urodzenia trwa walka o zdrowie chłopca. Mimo licznych przeciwności losu on sam jak i rodzina nie poddają się. Oliwier jest pod opieką bardzo wielu specjalistów: neurologa, immunologa, hematologa, genetyka, psychiatry, alergologa, endokrynologa a także psychologa, logopedy i specjalistów od rehabilitacji. Mimo licznych schorzeń jest wesołym bardzo żywym, radosnym chłopcem.

Teraz każdy może pomóc chłopcu w jego trudnej drodze po zdrowie, przekazując 1% procent z rocznego rozliczenia (podatku) na Oliwiera.

Za naszym pośrednictwem Oliwier bardzo dziękuje wszystkim, którzy zdecydują się na taki gest.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy