Okradli listonosza z 8000 zł w Andrychowie

Andrychów, Wiadomości, 06.08.2017 15:15, PG
Listonosz z 13-letnim stażem w zawodzie został okradziony w piątek (04.08.) na jednej z głównych ulic Andrychowa.
Okradli listonosza z 8000 zł w Andrychowie

 

Sytuacja miała miejsce przy ul. Krakowskiej w Andrychowie w godzinach przedpołudniowych.

 

Jak przekazuje nam asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z komendy powiatowej policji w Wadowicach - pracownik poczty z Andrychowa w piątek złożył zawiadomienie w komisariacie policji, z którego wynika, że na ul. Krakowskiej w Andrychowie w godzinach dopołudniowych, w czasie kiedy roznosił pocztę oraz pieniądze do osób uprawnionych podszedł do niego mężczyzna w wieku około 35 lat, mówiący w języku rosyjskim lub ukraińskim.


Następnie zaczął mu oferować do sprzedaży ubrania, przymierzać je na nim i wykorzystując jego nieuwagę wyciągnął mu pieniądze z saszetki.

 

Listonosz stwierdził, że nie chce nic zakupić i musi wracać do swoich obowiązków. Po zaistniałej sytuacji zauważył, że saszetka jest rozpięta i brakuje mu około 8000 zł.

 

Policja poszukuje sprawcy. Rzecznik policji wyklucza jakoby miałby to być obywatel romski.

 

Dodajmy, że pracownik poczty który został okradziony od 13 lat jest listonoszem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

corleone, 17.08.2017 07:09

trzeba oglądać lub interesować się tym Co władza mówi do ludu a nie tylko udawać zainteresowanego (ą) 3 lub 4 lata temu na jednej z sesji sir porcelana zapowiedział zwiekszenie ilości kamer na terenie miasta i gminy efekt ..tych zapowiedzi ..nawet listonosza okradli w biały dzień na srodku miasta a Policja o straży miejskiej nie wspominam nie wie kto..wić bez przesady ..

maria, 17.08.2017 06:38

proszę podać koszty montowania kamer a wszyscy s miejscy na ulice tak nie może dalej być.

rafi, 07.08.2017 14:35

Ponownie andrychowskie kamery nie dzialaja???widocznie co druga to atrapa.

kropka_m, 06.08.2017 20:02

Krakowska jako główna ulica musi mieć wszędzie kamery więc sprawa jest do wyjaśnienia. Mam nadzieję, że złodziejaszek zostanie złapany a listonosz pozostanie czysty.

walec48, 06.08.2017 17:32

Powiem tyle, jak możecie osądzać człowieka wogóle go nie znając!! tak się składa że znam tego listonosza bardzo dobrze i wiem że by tego nie zrobił nawet nie wiecie w jakim stanie teraz jest. Ciekawe jak wam by się to przytrafiło i o was takie komentarze pisali. To społeczeństwo jest chore zamiast współczuć to dołujecie jeszcze bardziej. Takiego człowieka jak on to ze świecą szukać!! Mam nadzieję że da wam to do myślenia trochę!!

mega-fon, 06.08.2017 15:39

Trochę to grubymi nićmi szyte, ale cuda się zdarzają!

Keson, 06.08.2017 14:57

99% wspolpraca 1% dal się wyruchac