Od poniedziałku do piątku nie pojadą pociągi

Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Wiadomości, 19.05.2017 15:00, (red)
Dobra informacja dla kierowców, dla pasażerów pociągów – niekoniecznie.
Od poniedziałku do piątku nie pojadą pociągi

 

Dobra informacja dla kierowców, dla pasażerów pociągów – nikoniecznie.
Od poniedziałku (22 maja) do piątku (26 maja) na trasie kolejowej pomiędzy Wadowicami a Bielskiem – Białą nie będą kursowac pociągi. W tych dniach kontynuowane będą remonty przejazdów kolejowych m.in. w Inwałdzie.
Dla pasażerów uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa.
Dla kierowców jeżdżących drogą krajową nr 52 to dobra informacja – nie będą się denerować czekając przed przejazdami kolejowymi aż przejedzie pociąg.

Od poniedziałku (22 maja) do piątku (26 maja) na trasie kolejowej pomiędzy Wadowicami a Bielskiem– Białą nie będą kursować pociągi. W tych dniach kontynuowane będą remonty zniszczonych przejazdów kolejowych m.in. w Inwałdzie.

 

Dla pasażerów uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa.

 

Dla kierowców jeżdżących drogą krajową nr 52 to dobra informacja – nie będą się denerować czekając przed przejazdami kolejowymi aż przejedzie pociąg.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

arquit, 22.05.2017 19:39

,,pociągi jeżdżą puste" - ciekawe, że mówią to ci, którzy nigdy pewnie pociągiem nie jechali :) przejedźcie się w weekend chociażby, to zobaczycie w jak wielkim błędzie żyjecie

Keson, 21.05.2017 16:18

i tak jezdza puste wiec nawet lepiej bo nie utrudniaja ruchu, zlikwidowac ten zlom

igor327, 19.05.2017 16:14

Rzycan - Zdzisek bardzo często bywa w Rzykach , też psuje auto...a furę ma lepszą niż Ty trzeba współczuć - nie narzekać ;-)))

krytyk, 19.05.2017 16:07

Od dawna mowie żeby linie kolejowa zastąpią trasą może nie koniecznie dwa pasy oddzielone zielenią ale przynajmniej poszerzonymi jednopasmowymi. Aut przybywa. Drogi się tylko remontuje i nakłada ograniczenia bo przebiegają między domami.

Rzycan, 19.05.2017 15:58

Ciekawe kiedy będzie remont przejazdu koło "psychiatryka" jakoś o tym przejeździe tyle lat nikt nie myśli a My ciągle niszczymy auta ! Może jakieś władze powinny się tym zainteresować ?

arturnik20, 19.05.2017 14:45

Bardzo dobrze o by tak dalej .Śmieszne jest to że ludzie czekają pod szlabanem nad nadjeżdzający pusty pociąg .Jak by to było w prywatnych rękach to byłoby już po śmiesznych pociągach które przewożą powietrze. Zamknąć to wszystko bo tylko straty przynosi a my podatnicy musimy do tego dokładać