Ochotnicy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administarcji

Kęty, Wiadomości, 21.04.2017 14:10, PG
W czwartek (20.04.) strażacy z OSP Kęty uczestniczyli w spotkaniu z wiceministrem MSWiA Jarosławem Zielińskim.
Ochotnicy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administarcji

Głównym tematem rozmów był projekt realizowany z Fundacją Itaka „Monitoring działań policji w poszukiwaniach zaginionych na otwartym terenie”.

 

Jednocześnie mieliśmy okazję złożyć podziękowania za patronat i wsparcie Międzynarodowego Ogólnopolskiego Dnia Psa Ratowniczego na ręce Sekretarza Stanu pana Jarosława Zielińskiego. – informują strażacy z OSP Kęty.

 

Tematem rozmów było także funkcjonowanie i finansowanie ochotniczych straży pożarnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wolfgang, 22.04.2017 11:30

Ej ej ! - PiS zaczyna się sypać. Antoni stracił wacka, teraz będzie z górki. Będą brać się za łby i winić nawzajem za kłamstwo smoleńskie.

wolfgang, 22.04.2017 07:23

Co ten specjalista od confetti szuka w Kętach , smoleński ciemny ludu ?

john1, 21.04.2017 15:57

chory człowieku,zabierz żonę i dzieci na spacer...jest ładna pogoda,nie ma smogu - tobie już nic nie pomoże ale przynajmniej żonka i dzieci się ucieszą ;-)))

wolfgang, 21.04.2017 13:38

Krok za krokiem , miesięcznica za miesięcznicą , Macierewicz stal się liderem tzw. ludu smoleńskiego, czyli najtwardszego elektoratu partii i oczywistym numerem drugim PiS . Dodatkowo , to on własnie uchodzi za najbliższego sojusznika Tadeusza Rydzyka , głowy polskiego narodowego kościoła . Kaczyński te przychylność musi opłacać daninami , jak ostatnio obietnica nowego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej czy zgoda na glosowanie w Sejmie poparcia dla objawień fatimskich . Cóż , kościół polski, przynajmniej ten biskupi i księżowski , już dawno nie pełni roli mediatora w społecznych i politycznych napięciach , utracił polityczna autonomie , umywa ręce jak Piłat , gdy padają przerażające , niesprawiedliwe oskarżenia wobec polskich polityków o zbrodnie i zdradę, a wobec milionów Polaków o to , że są komunistami , złodziejami , dzieciobójcami , targowicą , gorszymi patriotami . Kościół , w swojej publicznej roli , dał się zatrzasnąć w politycznej krypcie przy której straż pełnią Rydzyk z Macierewiczem . Koszmar Kaczyńskiego , że podejmie wojnę z ministrem wojny , jego ludem , kościołem i armia własnie zaczął się spełniać . Ta konfrontacja grozi rozpadem całej formacji .