Motocykliści obdarują dzieci na Mikołaja

, Wiadomości, 26.11.2016 14:10, DK
3 grudnia motocykliści po raz kolejny odwiedzą domy dziecka w Kętach, Oświęcimiu i wioskę dziecięcą w Rajsku.
Motocykliści obdarują dzieci na Mikołaja

W naszych domach nasze dzieci mają swoje miejsce, świętują z nami różne uroczystości .... ale są dzieci, które w życiu mają pod górkę ....zdarzyła się tragedia i z jakiegoś powodu nie mogą mieć bliskich u swojego boku. Już niedługo Mikołaj, każde dziecko czeka i wypatruje tego sympatycznego gościa.

 

- Dajmy możliwość dzieciom z Placówek Opiekuńczych poczuć, że jesteśmy z nimi, że pamiętamy. Najpiękniejszy dar jaki może być to pamięć i pomoc komuś drugiemu. Jeżeli ktoś chciałby dodatkowo poza wspólną wizytą z nami wspomóc nasze WYDARZENIE np poprzez podarowanie farbek i ozdób do przyozdabiania bombek świątecznych prosimy o kontakt poprzez wiadomość na stronie. Każda nawet najdrobniejsza pomoc się liczy.

Wszystkich chętnych na wspólna wyprawę by podarować dzieciakom uśmiech zapraszamy na parking restauracji Mc Donalds w dniu 03-12-2016 o godzinie 8:30. Mile widziane przebranie mikołaja :). Podarujmy dzieciom uśmiech dajmy im nasz czas, którego one potrzebują, dla nas to tak niewiele a dla dzieci...radość nie do opisania. Gwarantujemy, że każdy kto raz to zobaczy, będzie chciał pomagać kolejny i kolejny raz...- zachęcają mnotocykliści z grupy Free Oświęcim.

 

Więcej na: www.facebok.com/freeoswiecim

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy