Młodzież potrafi. Piękne kreacje, cudny makijaż, fantastyczne fryzury

, Wiadomości, 29.10.2016 12:30, DK
IX Międzynarodowy Turniej Fryzjersko-Kosmetyczny zorganizowany został przez ZDZ Andrychów, Wadowice Kęty, a odbył się w Hotelu&SPA Czarny Groń w Rzykach Praciakach.
Młodzież potrafi. Piękne kreacje, cudny makijaż, fantastyczne fryzury

W turnieju "Stylista XXI wieku" uczestniczyli uczniowie i uczennice ze szkół fryzjersko-kosmetycznych z Polski, ale również zawodniczki z zaprzyjaźnionych z lokalnymi szkołami ZDZ placówek edukacyjnych z Rosji, Ukrainy i Republiki Czeskiej.


Udział w takich turniejach to dla młodzieży doskonała okazja sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności i zdobycia nowych. Jaka wykle młodzi byli pod baczną obserwacją profesjonalnego jury.


Warto podkreślić, że szkoły ZDZ mogą pochwalić się wieloma sukcesami w kraju i za granicą. Uczennice szkół fryzjerskich wielokrotnie zdobywali medale na Mistrzostwach Polski, z powodzeniem uczestniczą w Międzynarodowych Turniejach Fryzjerskich.

 

Zobaczcie nasz materiał video.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 29.10.2016 20:15

Dla mnie większość z tych stylizacji to zaprzeczenie piękna. Fryzura i makijaż powinny podkreślać urodę kobiety. Dość monster high.