Kto rozpoznaje rowerzystę mogącego mieć związek z podpaleniem drzwi Urzędu Gminy? [FOTO]

, Wiadomości, 23.12.2016 12:05, (red)
Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu.
Kto rozpoznaje rowerzystę mogącego mieć związek z podpaleniem drzwi Urzędu Gminy? [FOTO]

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach w dalszym ciągu prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podpalenia bocznych drzwi wejściowych do Urzędu Gminy w Kętach. 

 

Do zdarzenia doszło 15 grudnia około godziny 18.30. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące podpalenia drzwi wejściowych do Urzędu Gminy w Kętach od ulicy Jana Kantego.  Drzwi uległy jedynie nadpaleniu, gdyż osoby przebywające w urzędzie w porę zareagowały.

 

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczając ślady działania sprawcy. Ponadto zabezpieczono również  monitoring. Po jego analizie policjanci ustalili, że sprawca poruszał się rowerem. Jest to młody mężczyzna, który w chwili zdarzenia ubrany był w szarą kurtkę z kapturem oraz czarne spodnie i rękawice.

 

- W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość - informuje policja w komunikacie.

 

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy