Kronika policyjna

Wadowice, Wiadomości, 08.03.2010 14:30, a
Kryminalne wydarzenia z powiatu wadowickiego za okres 5-7 marca,.
Kronika policyjna

IZDEBNIK, kradzież z włamaniem. 5 marca sprawca włamał się do niezamieszkałego, remontowanego budynku skąd skradł: rynnę dł. 40 m, wartości 490 zł, a także narzędzia wartości 620 zł. Suma strat 1110 zł.

 

ANDRYCHÓW, kradzież roweru. 6 marca policjanci z KP Andrychów zatrzymali 30-letniego mężczyznę, mieszkańca Andrychowa, który w okresie 1.09.2009 do 1.10.2009 dokonał kradzieży roweru górskiego wartości 300 zł. Rower odzyskano.

 

 ANDRYCHÓW, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. 7 marca policjanci KP Andrychów zatrzymali nietrzeźwego 52-letniego mężczyznę, mieszkańca Andrychowa, który podczas interwencji domowej kopnął w brzuch jednego z interweniujących policjantów. Policjant nie odniósł obrażeń.

 

 WADOWICE, rozbój. 7 marca sprawca przewrócił na ziemię nietrzeźwego mężczyznę, po czym skradł mu z kieszeni kurtki telefon komórkowy „Nokia”, portfel z zawartością dowodu osobistego, prawa jazdy, karty bankomatowej. Suma strat - 350 zł.

 

 WADOWICE, włamanie do baru. W nocy z 6/7 marca sprawca rozbił szybę wystawową w barze, po czym z wnętrza lokalu skradł papierosy, zapalniczki, bilon. Ogólna suma start wynosi 400 zł.

 

 IZDEBNIK, kradzież z włamaniem. 7 marca sprawca wykorzystując nieobecność domowników, przy użyciu nieustalonego narzędzia podważył kwaterę okna balkonowego w budynku mieszkalnym, po czym przedostał się do wnętrza i po penetracji pomieszczeń zabrał w celu przywłaszczenia biżuterię.

 

żródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krl13, 08.03.2010 16:46

ten skradziony rower to przysługa była - strach jechać takim \'markeciakiem\' :) ale też coś długo mu zajęła ta kradzież - aż miesiąc? i jeszcze jak widać kiepsko to coś rozplanował :)