Kolejne przejście bez oświetlenia

, Wiadomości, 12.02.2019 12:45, PG
Kierowcy rzadko w tym miejscu zwalniają.
Kolejne przejście bez oświetlenia

Jak już pisaliśmy od dawna nie działają latarnie przy pasach ul. 1 Maja w Andrychowie. Kiepska widoczność jest tutaj problemem, bo ruch w tym miejscu spory.

Niebezpiecznie jest także na drodze krajowej nr 52, na przejściu dla pieszych w okolicy chińskiego marketu. Wiele razy dochodziło tu już do potrąceń pieszych a przejście nadal nie jest odpowiednio doświetlone. Przypominamy wypadek z 2017 roku, gdzie potrącone zostały dwie osoby.

ul. Krakowska


ul. 1 Maja

Nie działa oświetlenie na jednym z najważniejszych przejść dla pieszych w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 13.02.2019 06:11

O co chodzi z tym oświetleniem w Andrychowie. Oświetlenie tragiczne jest po prostu ciemno czyżby nie było takich oszczędności jakich się spodziewano??? bo na razie oszczędzacie na bezpieczeństwie mieszkańców Andrychowa.

NIEWIADOMOKTO, 12.02.2019 20:22

Na tym przejściu zawsze cierpię mi skóra. A co do oświetlenia pasowało by zgłosić do prokuratury.

",,**,,", 12.02.2019 14:52

Juz o tym bylo pisane, uwagi nalezy kierowac do Krakowa!!!!!!!!!!!!