Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Wiadomości, 12.09.2017 13:30, (red)
Informację przekazał policjantom jeden z mieszkańców.
Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Kilka dni temu w godzinach dopołudniowych kalwaryjscy policjanci otrzymali zgłoszenie, iż na terenie gminy Lanckorona ma się znajdować nielegalna uprawa konopi indyjskich. Policjanci udali się we wskazane miejsce, położone na uboczu miejscowości, gdzie w lesie ujawnili 20 wiader, w których rosło 27 sztuk krzewów marihuany. Rośliny były w różnym stanie rozrostu od 60 cm do 140 cm.  Wszystkie krzewy  zostały zabezpieczone przez policjantów.


- Na chwilę obecną zostało wszczęte dochodzenie z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3. Kolejne podziękowania należą się obywatelowi, który zareagował i poinformował Policję - podkreśla Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 12.09.2017 13:09

"Informację przekazał policjantom przekazał jeden z mieszkańców."- czytać co piszecie, bo ręce opadają!