Kolejna osoba potrącona przez samochód

, Wiadomości, 23.11.2016 19:00, ks
Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.
Kolejna osoba potrącona przez samochód

W środę (23.11) wieczorem do wypadku doszło w Bulowicach. Na ulicy Stara Droga kierowca samochodu osobowego potrącił 82-letnią kobietę.

 

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

 

Wezwano zespół ratownictwa medycznego. Ostatecznie okazało się, że kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Udzielono jej na miejscu pomocy medycznej.

 

To już kolejny wypadek w ostatnich dniach z udziałem pieszego na drogach regionu. Policja apeluje do kierowców - o ostrożną jazdę, a do pieszych - o noszenie odblasków, które znacznie poprawiają widoczność i bezpieczeństwo. 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

michall, 24.11.2016 19:16

Jak się jej nic nie stało to jechał wolno

-JOE-, 23.11.2016 21:38

Po tak długim czasie od wprowadzenia odblasków teraz powinny sypać się mandaty. Inna sprawa to że dawno skoczyły się czasy że najmocniejsza fura we wsi miała 75 koni i 2 minuty do setki co dosyć skutecznie chroniło flegmatycznych bezmózgich mistrzów prostej od zostania mordercą. Bez odpowiednio dostosowanego prawa bezpieczeństwo na naszych drogach nie ulegnie poprawie.

CrisPell, 23.11.2016 21:37

Stara droga jest słabo oświetlona, wąska jezdnia, brak chodnika i mamy efekt.