Gwiazdy w domu dziecka, wkrótce charytatywny turniej [FOTO]

, Wiadomości, 01.01.2016 14:00, DK
W czwartek (31.12) w placówce opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach odbyło się niezwykłe spotkanie.
Gwiazdy w domu dziecka, wkrótce charytatywny turniej [FOTO]

Dzieci odwiedził komentator sportowy Bożydar Iwanow oraz Jakub Więzik - zawodnik niemieckiego klubu FC Carl Zeiss Jena. 

 

To nie pierwsza wizyta Bożydara Iwanowa w placówce opiekuńczo-wychowawczym w Kętach, jest on tutaj częstym gościem. Tym razem przyjechał do dzieci z obiecującym piłkarzem Kubą Więzikiem, byłym zawodnikiem m.in. Śląska Wrocław i Pogoni Siedlce.

 

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Bożydara. Jego gość opowiadał o swojej rozwijającej się karierze, o problemach z jakimi musiał borykać się będąc zawodnikiem polskich klubów, o tym jaką ścieżkę kariery w futbolu wybrać, aby grać na najwyższym poziomie stale się rozwijając. 


 

Wszyscy obecni mogli zadawać pytania z czego wyjątkowo ochoczo korzystał pomysłodawca    i organizator imprezy „Serdeczny Wulkan” Dawid Śleziak, wraz z wychowankami klubu TS Hejnał Kęty, a także Dyrektorka Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach - Pani Renata Fijałkowska.


Impreza w tym roku odbędzie się 17 stycznia. Na zeszłorocznym Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej udało się zebrać prawie 13 tysięcy złotych. Był on rozegrany 4 stycznia na hali OSiR w Kętach. Przybyło wiele gwiazd sportu - Piotr Gruszka, Marek Sokołowski, Bartłomiej Dudzic, Bogdan Prusek, Łukasz Wawrzyczek, Waldemar Klisiak, Adam Kryger i wiele innych. Turniej poprowadził znany komentator sportowy Bożydar Iwanow. 

 

 

W tym roku ma być jeszcze więcej gwiazd i więcej drogocennych przedmiotów na licytacji, jak np. Koszulka Roberta Lewandowskiego.

 

Jak powiedział nam Dawid Śleziak: „Tym razem gramy dla domu dziecka w Kętach, będzie 6 drużyn z gminy Kęty i 2 lub 3 drużyny gwiazd oraz drużyna Sportowych Beskidów (..) Będzie wiele przedmiotów do licytowania, jak koszulki Ruchu Chorzów, Podbeskidzia, Wisły Kraków i wiele innych przedmiotów związanych ze sportem (…) Czeka nas bardzo fajna zabawa, zapraszam wszystkich bo będzie się działo”


Dawid, Bożydar i Kuba zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu oświęcimskiego i wadowickiego na wielki mecz charytatywny „Serdeczny Wulkan”.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy