Fryzjerki w rozjazdach, wystąpią w Moskwie i w Seulu

, Wiadomości, 21.03.2016 12:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kolejne sukcesy młodych fryzjerek z Technikum Fryzjerskiego z Wadowic.
Fryzjerki w rozjazdach, wystąpią w Moskwie i w Seulu

- Klaudia Wójcik leci na turniej do Seulu, Klaudia Sikoń do Moskwy, Ola, Natalia i Paulina zdobyły Warszawę, a na PUCHARZE Beskidów 6 razy staliśmy na podium – informuje zadowolona Zofia Wanat, dyrektor Zespołu Szkół w Andrychowie, szkoły fryzjerskie i kosmetyczne w Wadowicach.

 

W Pucharze Beskidów odbyły się trzy konkurencje na 9 miejsc. Reprezentacja wadowickiej szkoły zdobyła aż 6 medali.

Fryzura ślubna:

1. Natalia Siwiec kl.3 

2. Lidia Rompel kl. 2 

3. Klaudia Adamczyk kl. 2

Czesanie fal na mokro:

2 miejsce zajęła Karolina Gacek kl. 3 NT

3 miejsce Klaudia Adamczyk kl. 2 NT

a w konkurencji fryzura męska-biznesowa:

3 miejsce zajęła Pola Nakonieczna

 

Na Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej w Warszawie na 50 szkół z całej Polski, Ola Wicher zdobyła II miejsce, Natalia Siwiec – trzecie miejsce, a Paulina Ziółkowska uznanie największych polskich stylistów, cztery wyróżnienia, zaproszenia do współpracy i na staż do warszawskich salonów.

 

Klaudia Wójcik po tym jak zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Europy w Paryżu , wraz z reprezentacją Polski leci w tym tygodniu do Seulu na Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie.

 

Z kolei 15 kwietnia najlepsze fryzjerki ze szkoły fryzjerskiej w Wadowicach jadą na konkurs fryzjerski w Moskwie.

 

Przed nimi także finał konkursu Kreator w Jastrzębiu, Ogólnopolski konkurs Stylista, który odbędzie się na Czarnym Groniu w rzykach i Mistrzostwa Polski w Poznaniu.

 

 

- Wiele pracy nas czeka, chcemy, aby każdy uczeń robił to, w czym czuje się najlepiej. Podstawą jest fryzjerstwo, ale aby uzyskać dobry wizerunek postaci, modelki, uczymy kosmetyki na specjalnych dodatkowych kursach KKZ, stylizacji….śledzimy trendy mody i urody… Dajemy naszej młodzieży cos więcej niż warsztat , rozwijamy inteligencję emocjonalną i poczucie własnej wartości. Porównując się z innymi , okazuje się , że wcale nie jesteśmy gorsi, a wręcz odwrotnie….po prostu przygotowujemy ich do życia i trudnych jego wyzwań – podkreśla Zofia Wanat.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy