Drogi zamknięte z powodu rozpoczynających się remontów

, Wiadomości, 07.08.2018 15:30, DK
W centrum Wadowic i w Brzezince k. Andrychowa.
Drogi zamknięte z powodu rozpoczynających się remontów

Od środy (8.08) w Wadowicach przeprowadzone będą roboty związane z naprawą części nawierzchni w centrum miasta. Po raz kolejny nawierzchnię z kostki brukowej poprawiać będzie Mostostal Warszawa.

Jak informuje wadowicki magistrat - roboty związane z gwarancyjną naprawą będą dotyczyły części nawierzchni drogi przy Placu Jana Pawła II w Wadowicach na wysokości Urzędu Miejskiego oraz ulicy Mickiewicza na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Trybunalskiej”.

W tej sytuacji, konieczne będzie zamknięcie dla ruchu wyżej wymienionych odcinków, a także wyznaczenie objazdów.

Ta trudna dla mieszkańców sytuacja, ma trwać do końca sierpnia. Po wyznaczeniu objazdów, zapewne zwiększy się ruch na obwodnicy Wadowic. Przygotujmy się na większe natężenie ruchu.
Zamknięta dla ruchu drogowego będzie także ul. Słoneczna w Brzezince k. Andrychowa. Będzie tam budowana nowa kanalizacja od wtorku (07.08.) do końca września 2018 r. Wyjątkiem będą autobusy komunikacji miejskiej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy