Czy w końcu skończą się dewastacje altany na Lenartowicza?

, Wiadomości, 06.03.2019 16:00, PG
Lokalny Ogródek Społecznościowy na andrychowskim osiedlu został wykony przez niepełnosprawnych.
Czy w końcu skończą się dewastacje altany na Lenartowicza?

Radny Sławomir Nowak zaproponował zamontowanie latarni oraz monitoringu przy altanie w Lokalnym Ogrodzie Społecznościowym, który znajduje się w okolicy Przedszkola nr 3 na ul. Lenartowicza w Andrychowie.Ma to zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo tego miejsca.

Okazuje się, że montaż dodatkowej latarni przy altanie został zlecony już w grudniu ubiegłego roku i zadanie ma zostać zrealizowane po okresie zimowym przy odpowiednich warunkach pogodowych. A co do monitoringu to teren wokół altany jest objęty istniejącym monitoringiem miejskim.

Przypomnimy, że Lokalny Ogród Społecznościowy został wykonany z palet przez osoby niepełnosprawne, wspólnie z asystentami i wolontariuszami.

Od początku wspaniała praca niepełnosprawnych była niszczona. Młodzież urządza tam sobie imprezy a inne osoby dopuszczają się dewastacji, zaśmiecania i używania tego miejsca do spotkań alkoholowych. Okoliczni mieszkańcy od dawna apelowali o interwencję odpowiednich służb.

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 07.03.2019 08:41

Jeżeli monitoring działa i nadal nie wiadomo kto dewastacji to obciążyć obsługę monitoringu

Turboplazmotron, 06.03.2019 23:36

". A co do monitoringu to teren wokół altany jest objęty istniejącym monitoringiem miejskim." To dlaczego nie wiadomo kto niszczy altanę?

krl13, 06.03.2019 20:39

A Wy co z tym Kobielusem? Trzymajcie się tematu a nie wylewajcie żale nie na temat pod każdym postem. Co do dewastacji to montaż przenośnej foto-pułapki i sprzężenie z "cudownym" andrychowskim systemem monitoringu powinien chyba załatwić sprawę, co nie?

maxymilian20, 06.03.2019 18:23

Chcieliście Kobielusa to macie dobrze wam tak widziały gały co brały

",,**,,", 06.03.2019 17:10

A co na to radny z 13letnim stażem radnego...kobielus?????????????? Ten kłamca i oszust co glosowal przeciwko podwyzce za smieci po 13zl, a po miesiacu zagłosował za.........podwyzka 15zl.!!!! !!!!! !!!!!!!!