Bryła lodu spadła z ciężarówki, auto osobowe uszkodzone. Kierowca zapłacił mandat

, Wiadomości, 22.12.2016 10:20, (red)
Całe szczęście, że tylko tak to się skończyło...
Bryła lodu spadła z ciężarówki, auto osobowe uszkodzone. Kierowca zapłacił mandat

21 grudnia olicjanci z Komisariatu Policji w Zatorze ukarali mandatem i punktami karnymi  kierowcę tira, z którego spadła bryła lodu,  uszkadzając szybę w jadącym za nim seacie. Pokrzywdzonemu udało się wyprzedzić ciężarówkę i zatrzymać kierowcę.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Rudzie na DK 28  tuż po godzinie 14.00. Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Spytkowic, o uszkodzeniu szyby w jego samochodzie, przez bryłę lodu, która spadła z tira.

 

Pokrzywdzony natychmiast wyprzedził ciężarówkę marki Daf, zatrzymał kierowcę i powiadomił Policję.  Kierowca ciężarówki – mieszkaniec Kopytówki został ukarany mandatem i punktami karnymi za nienależyte utrzymanie stanu pojazdu.  

 

 

źródło: policja

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 22.12.2016 11:04

A seat dostał mandat za jazdę samochodem niesprawnym technicznie ;-)