Będzie dalsza modernizacja drogi wojewódzkiej Andrychów – Zator

, Wiadomości, 13.01.2017 10:21, (red)
W tym i w kolejnym roku planowane są kolejne remonty.
Będzie dalsza modernizacja drogi wojewódzkiej Andrychów – Zator

 

Ostatnio o remont tej trasy dopytywał radny wojewódzki Rafał Stuglik. W odpowiedzi Leszek Zegzda, członek zarządu województwa małopolskiego, zapewnił go, że planowany jest dalszy remont drogi wojewódzkiej przebiegającej przez gminę Wieprz.

 

- W ramach II etapu przewidzianego do realizacji w latach 2017-18 planowana jest modernizacja drogi DW781 na odcinkach Chrzanów - Płaza, m. Wieprz oraz na pozostałej części Podolsze-Gierałtowice o łącznej długości 10,7 km na kwotę 8,5 mln zł - odpowiedział radnemu Leszek Zegzda, członek zarządu województwa Małopolskiego.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

basieka, 14.01.2017 12:22

Może ktos mi wytłumaczyć w ktorym miejscu jest ta modernizacja ? Sadzać po tytule myslałam że chodzi faktycznie o droge Andrychów - Zator .