Akcja poszukiwawcza. Strażacy i policjanci szukali zaginionej nastolatki [ FOTO] AKTUALIZACJA

, Wiadomości, 12.10.2016 11:30, ks
Z pierwszych informacji wynikało, że dziewczyna zaginęła prawdopodobnie na cmentarzu w Andrychowie lub w okolicach.
Akcja poszukiwawcza. Strażacy i policjanci szukali zaginionej nastolatki [ FOTO] AKTUALIZACJA

W środę (12.10) okolo godziny 11:00 wszystkie służby w Andrychowie i okolicach postawione zostały na nogi. Zgłoszono zaginięcie 13-letniej Julii z Andrychowa.

 

Początkowo poszukiwania prowadzono na cmentarzu przy ulicy Beskidzkiej w Andrychowie i w okolicach. Z pierwszych informacji wynikało, że dziewczynka rano nie dotarła do szkoły a ostatni raz widziana była właśnie w okolicach cmentarza. Nie było z nią żadnego kontaktu. 

 

Potem poszukiwania prowadzono także w innych częściach miasta. W akcji uczestniczyli strażacy, policjanci i strażnicy miejscy z gminy Andrychów.

 

Po godzinie 13:00 poszukiwania zostały zakończone. Nastolatka została odnaleziona na terenie Andrychowa. Jest cała i zdrowa.

 

 

 

AKTUALIZACJA: 13:30

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

niunia38, 12.10.2016 20:45

No właśnie... dlaczego nie są podane informacje co się z nią działo przez te kilka godzin... A moze poprostu poszła na wagary!!

rafi, 12.10.2016 14:50

Komentarz usunięty przez autora.

szpp, 12.10.2016 12:20

oby wszystko dobrze sie skończyło