6 pijanych kierowców na ponad 2,7 tys. skontrolowanych

, Wiadomości, 07.06.2017 13:35, (red)
Podczas wtorkowej akcji na terenie powiatu wadowickiego policjanci skontrolowali 2783 kierujących.
6 pijanych kierowców na ponad 2,7 tys. skontrolowanych

W trakcie wtorkowej akcji  „Alkohol i narkotyki” policjanci zatrzymali 6 pijanych kierujących.

 

W Przytkowicach policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował volkswagenem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem ponad 2,5 promila. 40-letniemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

 

W Andrychowie na ul. Kilińskiego funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który  na drodze publicznej kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem prawie 3 promili.

 

W Tomicach na ul. Osiedlowej policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego rowerem. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 1,92 promila. 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy