38-latek ukradł 700 naklejek. Chciał wyłudzić Świeżaki z Biedronki

, Wiadomości, 29.09.2017 09:30, (red)
Policjanci z Kęt zatrzymali złodzieja podejrzanego o kradzież naklejek promocyjnych z Biedronki.
38-latek ukradł 700 naklejek. Chciał wyłudzić Świeżaki z Biedronki

26 września policjanci z Kęt otrzymali zgłoszenie dotyczące nietypowej kradzieży. Z informacji wynikało, że jeden z klientów popularnej sieci marketów spożywczych dokonał kradzieży 745 naklejek uprawniających do odbioru pluszowych maskotek Świeżaków w marketach sieci Biedronka.


Policjanci ustalili, że z kradzieżą ma związek 38-letni mieszkaniec Malca. Aby zweryfikować te ustalenia funkcjonariusze  pojechali do jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i wydał plik skradzionych naklejek, które zostały zwrócone do sklepu.


Wartość skradzionych naklejek wynosiła około 700 zł. Mężczyznę do przestępstwa pchnęła chęć posiadania Świeżaków, czyli maskotek warzyw i owoców, które wydawane są w Biedronce.Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nosacz, 29.09.2017 12:24

to dla mojej horej curki bandziory!