Na pusty staw w Andrychowie wjechał ciężki sprzęt

, Wiadomości, 14.01.2017 09:10, (red)
Do wiosny wszystko ma być gotowe.
 Na pusty staw w Andrychowie wjechał ciężki sprzęt

Jesienią zeszłego roku ze stawu spuszczona została woda i wyłowione ryby. Wedle zapowiedzi władz miasta, do wiosny staw ma zostać oczyszczony, na nowo wpuszczona zostanie woda. Wcześniej z dna wybrane zostaną tony zalegającego tam mułu.

 

Kilka dni temu na staw wjechał ciężki sprzęt. Prace zostały rozpoczęte. Wybudowana została także specjalna droga dojazdowa. Tak aby ciężarówki wywożące muł nie uszkodziły kostki.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jerzymarchewka, 15.01.2017 22:42

Wiem , wiem. Dla Ciebie autorytetami są TW Zdzisław i TW Grab. Nic na to nie poradzę . Ale chętnie kiedyś porozmawiał bym z Tobą. Napisz tylko kogo oplułem? Merytorycznie , bez emocji. Chcę tylko aby władza mówiła prawdę a nie uważała nas za debili, którzy nic nie widzą i nie słyszą. Jeżeli chodzi o cyniczność to Zdzisław jest niedoścignionym mistrzem. Pozdrawiam.

kriisu78, 15.01.2017 22:08

Marchewko, muszę cię zmartwić, ale nie dostąpisz zaszczytu bycia moim znajomym. Po prostu wśród moich znajomych czy przyjaciół nie ma miejsca dla kłamliwych i cynicznych opluwaczy. I tyle..

wendigo11, 15.01.2017 21:58

Ok.na spokojnie.... nie chodzi,żeby to zamarzło na kamień( poza tym byłoby to raczej trudne,bo to grubo ponad 1000m3 mułu). Zamysł przy tego typu operacjach jest taki,żeby osad stracił max ilość wilgoci oraz stężał w skutek niskiej temperatury.proste jak drut.

jerzymarchewka, 15.01.2017 17:07

Ok krisu. Pójdę bo chciałbym Cię poznać. Co zabrać ze sobą? Do zobaczenia na oddziale.

kriisu78, 15.01.2017 16:36

JerzyMarchewka - dynamitem to ty pewnie marchewki wykopujesz i temu taki masz zmasakrowany mózg. Zapamietaj sobie "fachowcu", że koparki i spychacze są do przemieszczania czegoś o stałej konsystencji a nie do płynów. BTW. Idź na staw i podziel się z pracownikami swoimi "przemyśleniami" i nie zdziwi się, jak w ciągu kilku minut pojawia się pojazd z sanitariuszami trzymający w rękach taki fartuszek z baaaardzo długimi rękawami. Idź, a co ci zależy.

jerzymarchewka, 15.01.2017 13:46

Krisu i Wendingo oczywiście macie rację. Zamarznięty muł można wykopać ale chyba tylko dynamitem. Macie chłopcy pojęcie o robocie. Ale mnie chodzi o to , że zdzisek z pajacem z Oświęcimia tylko zamulają. A zdzisek lubi fajerwerki.

wendigo11, 15.01.2017 11:25

No dokładnie Kriisu:-) przecież plan był od początku jasny i się nie zmieniał. 1. Oproznic staw i odlowic zyjątka(ryby i małże) w bezpiecznym okresie jesieni. 2. Przeczekać kilka miesięcy,aż przeschnie/zamarznie. 3. To woda wraca na wiosnę, a nie wjeżdża ciężki sprzęt debile :-) Niektórzy piszą komentarze tylko,żeby sobie "pozdziskować". Takie mają ciekawe i kolorowe żywoty :-)

kriisu78, 15.01.2017 10:25

Kolejny raz zawodowi opluwacze robicie z siebie debili. Tylko debil bowiem nie wie, że by móc usunąć muł z tak dużego stawu trzeba czekać aż wyschnie albo mocno zamarznie. Dopiero wówczas może próbować wjechać duży sprzęt i zacząć robotę. To takie trudne do zrozumienia? ... presja opinii publicznej... żem się uhahał

corleone, 14.01.2017 16:00

[email protected] ...presja ,presja ...opinii publicznej która już nie mogła znieść tego syfu w centrum miasta. To bez względu na pogodę puścił koparki w ruch byle by gadania nie było. Ciekawe jak to wyjdzie teraz..

jerzymarchewka, 14.01.2017 15:52

Z tego co sobie przypominam Zdzisław I " Donosiciel" na ostatniej sesji mówił , że sprzęt wjedzie na wiosnę , ponieważ musi wyschnąć muł. No to wysechł Zdzisek muł a ty znowu z siebie zrobiłeś muła.