Wyniki piłkarskiej środy

Sport, Wiadomości, 21.04.2010 19:18, (red)
Po dwutygodniowej przerwie na boiska wrócili piłkarze, by odrobić ligowe zaległości

III LIGA

W pierwszym w tym roku meczu ligowym na stadionie w Andrychowie Beskid pokonał 2-1 ostatnią drużynę w tabeli. Losy mecz rozstrzygnięte zostały już w zasadzie w pierwszej połowie, kiedy po golach Tomasza Kaczmarczyka i Dariusza Chowańca Beskid prowadził 2-0. Po zmianie stron gra się wyrównała, gospodarze już nie zdołali trafić do siatki rywali. Za to stracili gola 67 min i zawodnika - Arkadiusza Kukułę - który został sfaulowany i pomocy musieli mu udzielić lekarze z pogotowia ratunkowego. Na wiosnę Beskid w 4 meczach zdobył 7 punktów i jest na 4 miejscu w III lidze. W sobotę o godz. 17 andrychowianie znowu zagrają na własnym stadionie - tym razem z Garbarnią Kraków.

Beskid Andrychów - Hetman Włoszczowa 2-1 (2-0)

IV Liga

Ostatnia w tabeli Skawa Wadowice zdecydowanie przegrała w trzecim w IV lidze Orłem z zamieszkałej przez 3,5 tysiąca osób miejscowości Balin k. Chrzanowa

Skawa Wadowice - Orzeł Balin 0-5 (0-3)

V LIGA

Skawinka - Sokół Przytkowice 0-0

Tramwaj Kraków - Garbarz Zembrzyce 3-0

VI LIGA

Na uwagę zasługuje porażka dotychczasowego lidera Halniaka Maków Podhalański z Chełmkiem, który tym samym objął przewodnictwo w tabeli. Kolejny dobry mecz rozegrali piłkarze Kalwarianki, którzy wygrali na wyjeździe z ostatnimi w tabeli Brzeszczami.

Górnik Brzeszcze - Kalwarianka Kalwaria 2-5
Iskra Klecza Dolna - Piliczanka Pilica 0-2
Unia Oświęcim - LKS Żarki 4-1
Zgoda Malec - Jubilat CDO Izdebnik 0-2
Halniak Maków Podhalański - KS Chełmek 0-1
Bolesław Bukowno - Brzezina Osiek 0-0
Przemsza Klucze - Iskra Brzezinka 2-1
Cedron Brody - KP Chrzanów 0-2