Wielkie emocje na kęckiej pływalni [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 07.06.2017 08:00, PG
W niedzielę (04.06.) w godzinach przedpołudniowych na pływalni OSIR w Kętach odbyły się otwarte amatorskie zawody pływackie.
Wielkie emocje na kęckiej pływalni [FOTO]

Łącznie w zawodach wystartowało 118 zawodników w 6 kategoriach wiekowych.

 

Pomimo, że były to amatorskie zawody w których chodziło o dobrą zabawę, wszyscy uczestnicy podeszli do zmagań bardzo profesjonalnie i zaprezentowali wysoki poziom umiejętności.

 

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz odblaskową opaskę. Zwycięzcy oprócz medali otrzymali nagrody rzeczowe tj. plecaki, ręczniki i akcesoria sportowe.

 

Dyrektor OSiR dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tych zawodów. Szczególne podziękowania należą się również instruktorom i trenerom prowadzącym na co dzień zajęcia na kęckiej pływalni, którzy połączyli siły i wspólnie poprowadzili niedzielne zawody.

 

Zobaczcie zdjęcia i wyniki.

 

 

 

źródło: OSiR Kęty

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›