Trzecioligowa środa. Remis Beskidu z rezerwami ekstraklasowej Korony [FOTO]

Sport, Wiadomości, 13.08.2014 19:26, a

Beskid Andrychów rozegrał w środę pierwszy mecz nowego sezonu na własnym stadionie.

2014-08-13 20:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna

Andrychowianie na inaugurację przegrali 0-2 w Radoszycach. W środowym meczu z rezerwami ekstraklasowej Korony Kielce zremisowali 2-2, choć spokojnie mogli wygrać, ponieważ w zwłaszcza w II połowie wypracowali sobie bardzo dużo sytuacji. Do przerwy przegrywali 1-2, ostatecznie skończyło się remisem.

Gole dla Beskidu strzelili: Radosław Karcz i Krzysztof Jurczak. To pierwszy punkt Beskidu w nowym sezonie.