Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa A Oświęcim

1. Hejnał Kęty 28 41:13
2. Przeciszovia Przeciszów 24 29:11
3. Soła Łęki 22 26:13
4. Górnik Brzeszcze 22 30:18
5. Strumień Polanka Wielka 21 26:17
6. Zgoda Malec 21 35:29
7. Sygnał Włosienica 13 17:20
8. Orzeł Witkowice 10 23:28
9. LKS Bobrek 10 20:36
10. LKS Piotrowice 8 10:25
11. Solavia Grojec 8 16:40
12. Pogórze Gierałtowice 6 14:37
KOLEJKA 11
2019-10-27 13:00 Zgoda Malec 1:4 Strumień Polanka Wielka
2019-10-26 14:30 Pogórze Gierałtowice 2:3 Górnik Brzeszcze
2019-10-26 14:30 LKS Bobrek 0:7 Hejnał Kęty
2019-10-26 14:30 LKS Piotrowice 1:3 Sygnał Włosienica
2019-10-26 14:30 Orzeł Witkowice 1:3 Soła Łęki
2019-10-26 14:30 Przeciszovia Przeciszów 5:1 Solavia Grojec
KOLEJKA 10
2019-10-20 11:00 Solavia Grojec 3:1 Pogórze Gierałtowice
2019-10-19 15:00 Górnik Brzeszcze 3:3 LKS Bobrek
2019-10-19 15:00 Hejnał Kęty 2:0 LKS Piotrowice
2019-10-19 15:00 Sygnał Włosienica 0:1 Zgoda Malec
2019-10-19 15:00 Strumień Polanka Wielka 3:1 Orzeł Witkowice
2019-10-19 15:00 Soła Łęki 1:1 Przeciszovia Przeciszów
KOLEJKA 9
2019-10-13 15:30 Zgoda Malec 2:6 Hejnał Kęty
2019-10-13 11:00 Solavia Grojec 3:5 Górnik Brzeszcze
2019-10-12 15:30 LKS Piotrowice 1:2 LKS Bobrek
2019-10-12 15:30 Przeciszovia Przeciszów 0:1 Strumień Polanka Wielka
2019-10-12 15:30 Pogórze Gierałtowice 0:3 Soła Łęki
2019-10-12 13:00 Orzeł Witkowice 4:4 Sygnał Włosienica
KOLEJKA 8
2019-10-05 16:00 Górnik Brzeszcze 2:1 LKS Piotrowice
2019-10-05 16:00 LKS Bobrek 2:4 Zgoda Malec
2019-10-05 16:00 Sygnał Włosienica 1:3 Przeciszovia Przeciszów
2019-10-05 16:00 Strumień Polanka Wielka 3:4 Pogórze Gierałtowice
2019-10-05 16:00 Soła Łęki 5:1 Solavia Grojec
2019-10-05 11:00 Hejnał Kęty 5:5 Orzeł Witkowice
KOLEJKA 7
2019-11-02 13:00 Zgoda Malec 4:1 LKS Piotrowice
2019-11-02 13:00 Zgoda Malec 4:1 LKS Piotrowice
2019-09-29 13:00 Pogórze Gierałtowice 1:2 Sygnał Włosienica
2019-09-29 11:00 Solavia Grojec 1:4 Strumień Polanka Wielka
2019-09-28 16:00 Soła Łęki 2:1 Górnik Brzeszcze
2019-09-28 16:00 Przeciszovia Przeciszów 3:0 Hejnał Kęty
2019-09-28 11:00 Orzeł Witkowice 0:1 LKS Bobrek
KOLEJKA 6
2019-09-22 16:30 LKS Bobrek 1:5 Przeciszovia Przeciszów
2019-09-22 16:30 Sygnał Włosienica 0:1 Solavia Grojec
2019-09-22 16:00 Strumień Polanka Wielka 3:1 Soła Łęki
2019-09-21 16:30 LKS Piotrowice 0:4 Orzeł Witkowice
2019-09-21 16:30 Górnik Brzeszcze 3:1 Zgoda Malec
2019-09-21 16:30 Hejnał Kęty 6:0 Pogórze Gierałtowice
KOLEJKA 5
2019-09-15 16:00 Pogórze Gierałtowice 3:1 LKS Bobrek
2019-09-15 11:00 Solavia Grojec 0:6 Hejnał Kęty
2019-09-14 17:00 Przeciszovia Przeciszów 2:2 LKS Piotrowice
2019-09-14 17:00 Soła Łęki 3:1 Sygnał Włosienica
2019-09-14 15:00 Orzeł Witkowice 1:4 Zgoda Malec
2019-09-14 11:00 Strumień Polanka Wielka 1:3 Górnik Brzeszcze
KOLEJKA 4
2019-09-08 17:00 Zgoda Malec 2:4 Przeciszovia Przeciszów
2019-09-08 17:00 Sygnał Włosienica 2:1 Strumień Polanka Wielka
2019-09-07 17:00 Górnik Brzeszcze 5:0 Orzeł Witkowice
2019-09-07 17:00 LKS Piotrowice 1:0 Pogórze Gierałtowice
2019-09-07 17:00 LKS Bobrek 7:1 Solavia Grojec
2019-09-07 17:00 Hejnał Kęty 2:1 Soła Łęki
KOLEJKA 3
2019-09-01 17:00 Sygnał Włosienica 0:2 Górnik Brzeszcze
2019-09-01 16:00 Solavia Grojec 1:1 LKS Piotrowice
2019-09-01 16:00 Strumień Polanka Wielka 1:3 Hejnał Kęty
2019-08-31 17:00 Soła Łęki 4:1 LKS Bobrek
2019-08-31 16:00 Przeciszovia Przeciszów 0:0 Orzeł Witkowice
2019-08-31 16:00 Pogórze Gierałtowice 1:6 Zgoda Malec
KOLEJKA 2
2019-08-25 17:00 Zgoda Malec 5:3 Solavia Grojec
2019-08-25 17:00 Hejnał Kęty 2:0 Sygnał Włosienica
2019-08-24 17:00 Górnik Brzeszcze 2:3 Przeciszovia Przeciszów
2019-08-24 17:00 LKS Piotrowice 1:0 Soła Łęki
2019-08-24 17:00 LKS Bobrek 1:4 Strumień Polanka Wielka
2019-08-24 11:00 Orzeł Witkowice 6:2 Pogórze Gierałtowice
KOLEJKA 1
2019-08-18 16:00 Pogórze Gierałtowice 0:3 Przeciszovia Przeciszów
2019-08-18 11:00 Solavia Grojec 1:1 Orzeł Witkowice
2019-08-17 17:00 Strumień Polanka Wielka 1:0 LKS Piotrowice
2019-08-17 17:00 Hejnał Kęty 2:1 Górnik Brzeszcze
2019-08-17 17:00 Soła Łęki 3:1 Zgoda Malec
2019-08-17 15:00 Sygnał Włosienica 4:1 LKS Bobrek

Pogoda Andrychów