Terminarz i wyniki rozgrywek: Klasa C Wadowice

1. Zryw Lanckorona 34 30:16
2. Orzeł Radocza 30 40:17
3. Skawa Witanowice 26 38:22
4. Świt Osielec 25 31:25
5. Stanisławianka Stanisław Dolny 24 33:18
6. Olimpia Zebrzydowice 23 26:11
7. Jastrzębianka Jastrzębia 19 36:24
8. Sokół Frydrychowice 19 27:32
9. Leskowiec Rzyki 18 35:25
10. Orzeł II Wieprz 17 23:22
11. Victoria Półwieś 11 23:37
12. Płomień Sosnowice 10 23:38
13. Czarni Koziniec 7 17:46
14. Łysa Góra Zawadka 0 9:58
KOLEJKA 13
2019-11-10 13:00 Łysa Góra Zawadka 2:6 Świt Osielec
2019-11-10 13:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:4 Stanisławianka Stanisław Dolny
2019-11-10 13:00 Victoria Półwieś 3:3 Orzeł II Wieprz
2019-11-10 13:00 Orzeł Radocza 6:3 Sokół Frydrychowice
2019-11-10 11:00 Leskowiec Rzyki 12:1 Czarni Koziniec
2019-11-10 11:00 Skawa Witanowice 5:1 Zryw Lanckorona
2019-11-09 13:30 Płomień Sosnowice 2:4 Olimpia Zebrzydowice
KOLEJKA 12
2019-11-03 13:00 Olimpia Zebrzydowice 0:1 Orzeł Radocza
2019-11-03 13:00 Sokół Frydrychowice 2:2 Leskowiec Rzyki
2019-11-03 13:00 Orzeł II Wieprz 2:0 Płomień Sosnowice
2019-11-03 11:00 Czarni Koziniec 5:1 Łysa Góra Zawadka
2019-11-02 13:00 Świt Osielec 3:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-11-02 13:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 4:1 Skawa Witanowice
2019-11-02 13:00 Zryw Lanckorona 4:3 Victoria Półwieś
KOLEJKA 11
2019-10-27 14:00 Łysa Góra Zawadka 0:1 Sokół Frydrychowice
2019-10-27 14:00 Jastrzębianka Jastrzębia 5:0 Czarni Koziniec
2019-10-27 14:00 Victoria Półwieś 3:2 Stanisławianka Stanisław Dolny
2019-10-27 14:00 Płomień Sosnowice 0:1 Zryw Lanckorona
2019-10-27 13:00 Leskowiec Rzyki 1:1 Orzeł Radocza
2019-10-26 15:00 Skawa Witanowice 2:2 Świt Osielec
2019-10-26 11:00 Orzeł II Wieprz 2:1 Olimpia Zebrzydowice
KOLEJKA 10
2019-10-20 15:00 Świt Osielec 3:2 Victoria Półwieś
2019-10-20 15:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 2:2 Płomień Sosnowice
2019-10-20 14:00 Sokół Frydrychowice 0:6 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-10-20 11:00 Orzeł Radocza 8:1 Łysa Góra Zawadka
2019-10-20 11:00 Czarni Koziniec 3:3 Skawa Witanowice
2019-10-19 15:00 Zryw Lanckorona 2:1 Orzeł II Wieprz
2019-10-19 15:00 Olimpia Zebrzydowice 3:0 Leskowiec Rzyki
KOLEJKA 9
2019-10-13 15:00 Łysa Góra Zawadka 1:5 Leskowiec Rzyki
2019-10-13 15:00 Jastrzębianka Jastrzębia 5:1 Orzeł Radocza
2019-10-13 15:00 Płomień Sosnowice 2:3 Świt Osielec
2019-10-13 15:00 Orzeł II Wieprz 4:2 Stanisławianka Stanisław Dolny
2019-10-13 14:00 Victoria Półwieś 3:0 Czarni Koziniec
2019-10-12 15:00 Zryw Lanckorona 1:1 Olimpia Zebrzydowice
2019-10-12 15:00 Skawa Witanowice 3:2 Sokół Frydrychowice
KOLEJKA 8
2019-10-06 15:00 Orzeł Radocza 2:1 Skawa Witanowice
2019-10-06 14:00 Sokół Frydrychowice 3:0 Victoria Półwieś
2019-10-06 13:00 Świt Osielec 2:1 Orzeł II Wieprz
2019-10-06 11:00 Leskowiec Rzyki 4:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-10-06 11:00 Czarni Koziniec 2:3 Płomień Sosnowice
2019-10-05 15:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 1:3 Zryw Lanckorona
2019-10-05 11:00 Olimpia Zebrzydowice 9:0 Łysa Góra Zawadka
KOLEJKA 7
2019-09-29 16:00 Jastrzębianka Jastrzębia 4:0 Łysa Góra Zawadka
2019-09-29 16:00 Płomień Sosnowice 2:3 Sokół Frydrychowice
2019-09-29 16:00 Orzeł II Wieprz 3:0 Czarni Koziniec
2019-09-29 14:00 Victoria Półwieś 1:5 Orzeł Radocza
2019-09-29 11:00 Skawa Witanowice 2:1 Leskowiec Rzyki
2019-09-28 16:30 Zryw Lanckorona 3:0 Świt Osielec
2019-09-28 11:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 1:1 Olimpia Zebrzydowice
KOLEJKA 6
2019-09-22 16:00 Świt Osielec 0:3 Stanisławianka Stanisław Dolny
2019-09-22 16:00 Łysa Góra Zawadka 0:5 Skawa Witanowice
2019-09-22 14:00 Sokół Frydrychowice 3:1 Orzeł II Wieprz
2019-09-22 11:30 Czarni Koziniec 1:4 Zryw Lanckorona
2019-09-22 11:00 Leskowiec Rzyki 3:3 Victoria Półwieś
2019-09-21 16:00 Olimpia Zebrzydowice 1:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-09-21 16:00 Orzeł Radocza 3:0 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 5
2019-09-15 16:00 Świt Osielec 2:0 Olimpia Zebrzydowice
2019-09-15 16:00 Płomień Sosnowice 1:5 Leskowiec Rzyki
2019-09-15 16:00 Orzeł II Wieprz 0:2 Orzeł Radocza
2019-09-15 14:00 Victoria Półwieś 2:1 Łysa Góra Zawadka
2019-09-14 16:00 Zryw Lanckorona 2:1 Sokół Frydrychowice
2019-09-14 16:00 Skawa Witanowice 4:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-09-14 13:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 4:0 Czarni Koziniec
KOLEJKA 4
2019-09-08 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:2 Victoria Półwieś
2019-09-08 17:00 Łysa Góra Zawadka 1:4 Płomień Sosnowice
2019-09-08 11:30 Czarni Koziniec 3:0 Świt Osielec
2019-09-08 11:00 Leskowiec Rzyki 2:1 Orzeł II Wieprz
2019-09-07 17:00 Orzeł Radocza 1:2 Zryw Lanckorona
2019-09-07 16:00 Olimpia Zebrzydowice 3:0 Skawa Witanowice
2019-09-07 16:00 Sokół Frydrychowice 2:5 Stanisławianka Stanisław Dolny
KOLEJKA 3
2019-09-01 17:00 Płomień Sosnowice 2:6 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-09-01 17:00 Orzeł II Wieprz 2:1 Łysa Góra Zawadka
2019-09-01 17:00 Świt Osielec 3:2 Sokół Frydrychowice
2019-09-01 14:00 Victoria Półwieś 1:3 Skawa Witanowice
2019-09-01 11:00 Czarni Koziniec 0:1 Olimpia Zebrzydowice
2019-08-31 17:00 Zryw Lanckorona 1:0 Leskowiec Rzyki
2019-08-31 17:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 0:0 Orzeł Radocza
KOLEJKA 2
2019-08-25 17:00 Leskowiec Rzyki 0:2 Stanisławianka Stanisław Dolny
2019-08-25 17:00 Łysa Góra Zawadka 1:4 Zryw Lanckorona
2019-08-25 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:1 Orzeł II Wieprz
2019-08-24 17:00 Skawa Witanowice 6:0 Płomień Sosnowice
2019-08-24 17:00 Olimpia Zebrzydowice 2:0 Victoria Półwieś
2019-08-24 17:00 Orzeł Radocza 5:2 Świt Osielec
2019-08-23 18:00 Sokół Frydrychowice 3:2 Czarni Koziniec
KOLEJKA 1
2019-08-18 17:00 Płomień Sosnowice 5:0 Victoria Półwieś
2019-08-18 17:00 Zryw Lanckorona 2:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2019-08-18 17:00 Stanisławianka Stanisław Dolny 3:0 Łysa Góra Zawadka
2019-08-18 14:00 Sokół Frydrychowice 2:0 Olimpia Zebrzydowice
2019-08-18 11:00 Orzeł II Wieprz 2:3 Skawa Witanowice
2019-08-18 11:00 Czarni Koziniec 0:4 Orzeł Radocza
2019-08-15 11:00 Świt Osielec 5:0 Leskowiec Rzyki

Pogoda Andrychów