KOLEJKA 15 |
2019-11-10 13:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
0:7 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-11-10 13:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
0:4 |
Tempo Białka |
2019-11-10 11:00 |
Zatorzanka Zator |
2:2 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-11-09 13:00 |
Garbarz Zembrzyce |
0:2 |
LKS Gorzów |
2019-11-09 13:00 |
Arka Babice |
1:2 |
MKS Libiąż |
2019-11-09 13:00 |
LKS Żarki |
0:2 |
KS Chełmek |
2019-11-09 13:00 |
Halniak Maków Podhalański |
4:1 |
Brzezina Osiek |
2019-11-09 13:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
2:6 |
Niwa Nowa Wieś |
KOLEJKA 14 |
2019-11-02 13:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
3:1 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-11-02 13:00 |
LKS Gorzów |
3:0 |
Arka Babice |
2019-11-02 13:00 |
MKS Libiąż |
6:1 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-11-02 13:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
1:1 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-11-02 13:00 |
Tempo Białka |
6:0 |
LKS Żarki |
2019-11-02 13:00 |
KS Chełmek |
3:0 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-11-02 13:00 |
Brzezina Osiek |
2:1 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-11-02 13:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:4 |
Zatorzanka Zator |
KOLEJKA 13 |
2019-10-27 13:30 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
1:4 |
LKS Gorzów |
2019-10-26 14:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2:3 |
MKS Libiąż |
2019-10-26 13:30 |
Niwa Nowa Wieś |
3:3 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-10-26 13:30 |
Arka Babice |
0:0 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-10-26 13:30 |
LKS Żarki |
0:0 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-10-26 13:30 |
Halniak Maków Podhalański |
1:4 |
Tempo Białka |
2019-10-26 13:30 |
Nadwiślanin Gromiec |
2:1 |
KS Chełmek |
2019-10-26 13:30 |
Zatorzanka Zator |
2:2 |
Brzezina Osiek |
KOLEJKA 12 |
2019-10-20 15:00 |
Tempo Białka |
2:2 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-10-19 15:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
3:1 |
Arka Babice |
2019-10-19 15:00 |
Garbarz Zembrzyce |
4:1 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-10-19 15:00 |
LKS Gorzów |
2:0 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-10-19 15:00 |
MKS Libiąż |
3:1 |
LKS Żarki |
2019-10-19 15:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2:0 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-10-19 15:00 |
KS Chełmek |
3:0 |
Zatorzanka Zator |
2019-10-19 15:00 |
Brzezina Osiek |
1:5 |
Niwa Nowa Wieś |
KOLEJKA 11 |
2019-11-16 13:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
1:2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-10-13 15:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2:3 |
Arka Babice |
2019-10-13 15:00 |
LKS Żarki |
1:1 |
LKS Gorzów |
2019-10-13 15:00 |
Zatorzanka Zator |
1:1 |
Tempo Białka |
2019-10-12 15:30 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1:2 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-10-12 15:30 |
Niwa Nowa Wieś |
0:1 |
KS Chełmek |
2019-10-12 15:00 |
Brzezina Osiek |
2:0 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-10-12 15:00 |
Halniak Maków Podhalański |
6:3 |
MKS Libiąż |
KOLEJKA 10 |
2019-10-05 15:30 |
Tempo Białka |
1:1 |
Niwa Nowa Wieś |
2019-10-05 15:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
3:2 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-10-05 15:00 |
Arka Babice |
0:1 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-10-05 15:00 |
Garbarz Zembrzyce |
4:1 |
LKS Żarki |
2019-10-05 15:00 |
LKS Gorzów |
2:1 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-10-05 15:00 |
MKS Libiąż |
1:4 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-10-05 15:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
4:1 |
Zatorzanka Zator |
2019-10-05 15:00 |
KS Chełmek |
3:0 |
Brzezina Osiek |
KOLEJKA 9 |
2019-09-29 16:00 |
KS Chełmek |
4:1 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-09-29 15:00 |
Zatorzanka Zator |
4:1 |
MKS Libiąż |
2019-09-29 14:00 |
Niwa Nowa Wieś |
1:1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-09-28 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1:1 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-09-28 16:00 |
LKS Żarki |
0:0 |
Arka Babice |
2019-09-28 16:00 |
Halniak Maków Podhalański |
1:0 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-09-28 16:00 |
Brzezina Osiek |
2:1 |
Tempo Białka |
2019-09-28 11:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
4:2 |
LKS Gorzów |
KOLEJKA 8 |
2019-09-22 16:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
0:4 |
LKS Żarki |
2019-09-21 16:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2:3 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-09-21 16:00 |
Arka Babice |
2:1 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-09-21 16:00 |
Garbarz Zembrzyce |
2:0 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-09-21 16:00 |
LKS Gorzów |
3:0 |
Zatorzanka Zator |
2019-09-21 16:00 |
MKS Libiąż |
2:5 |
Niwa Nowa Wieś |
2019-09-21 11:00 |
Tempo Białka |
2:0 |
KS Chełmek |
2019-09-21 11:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2:1 |
Brzezina Osiek |
KOLEJKA 7 |
2019-09-14 16:00 |
Tempo Białka |
4:1 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-09-14 16:00 |
Halniak Maków Podhalański |
2:1 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-09-14 16:00 |
Zatorzanka Zator |
0:1 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-09-14 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:0 |
LKS Gorzów |
2019-09-14 16:00 |
KS Chełmek |
4:2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-09-14 16:00 |
LKS Żarki |
2:4 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-09-14 13:00 |
Brzezina Osiek |
1:1 |
MKS Libiąż |
2019-09-14 11:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
5:0 |
Arka Babice |
KOLEJKA 6 |
2019-09-08 17:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
0:4 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-09-08 13:00 |
MKS Libiąż |
0:3 |
KS Chełmek |
2019-09-07 17:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
0:1 |
LKS Żarki |
2019-09-07 17:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1:0 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-09-07 17:00 |
Arka Babice |
0:2 |
Zatorzanka Zator |
2019-09-07 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
3:1 |
Niwa Nowa Wieś |
2019-09-07 17:00 |
LKS Gorzów |
1:1 |
Brzezina Osiek |
2019-09-07 17:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
1:3 |
Tempo Białka |
KOLEJKA 5 |
2019-08-31 17:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
3:1 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-08-31 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
2:2 |
LKS Żarki |
2019-08-31 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
2:1 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-08-31 17:00 |
Zatorzanka Zator |
2:0 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-08-31 17:00 |
Brzezina Osiek |
3:0 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-08-31 17:00 |
KS Chełmek |
3:0 |
LKS Gorzów |
2019-08-31 17:00 |
Tempo Białka |
11:0 |
MKS Libiąż |
2019-08-31 11:00 |
Niwa Nowa Wieś |
3:0 |
Arka Babice |
KOLEJKA 4 |
2019-08-25 17:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
0:6 |
Niwa Nowa Wieś |
2019-08-25 11:00 |
MKS Libiąż |
2:4 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-08-24 17:00 |
LKS Żarki |
0:4 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-08-24 17:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
4:0 |
Zatorzanka Zator |
2019-08-24 17:00 |
LKS Gorzów |
1:2 |
Tempo Białka |
2019-08-24 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
3:4 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-08-24 11:00 |
Garbarz Zembrzyce |
1:1 |
KS Chełmek |
2019-08-24 11:00 |
Arka Babice |
0:1 |
Brzezina Osiek |
KOLEJKA 3 |
2019-08-18 17:00 |
Tempo Białka |
2:0 |
Garbarz Zembrzyce |
2019-08-18 17:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
3:3 |
LKS Gorzów |
2019-08-18 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
3:2 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-08-17 17:00 |
Brzezina Osiek |
4:0 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-08-17 17:00 |
KS Chełmek |
8:1 |
Arka Babice |
2019-08-17 17:00 |
Zatorzanka Zator |
3:2 |
LKS Żarki |
2019-08-17 16:00 |
Niwa Nowa Wieś |
1:3 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-08-17 13:30 |
MKS Libiąż |
1:0 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
KOLEJKA 2 |
2019-08-15 17:00 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
3:1 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-08-15 17:00 |
Halniak Maków Podhalański |
0:2 |
Zatorzanka Zator |
2019-08-15 17:00 |
LKS Gorzów |
0:4 |
MKS Libiąż |
2019-08-15 17:00 |
Garbarz Zembrzyce |
4:2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2019-08-15 17:00 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
0:7 |
KS Chełmek |
2019-08-15 14:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1:1 |
Brzezina Osiek |
2019-08-15 11:00 |
Arka Babice |
1:2 |
Tempo Białka |
2019-08-14 17:00 |
LKS Żarki |
1:8 |
Niwa Nowa Wieś |
KOLEJKA 1 |
2019-08-10 18:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2:3 |
Arka Babice |
2019-08-10 17:00 |
LKS Gorzów |
1:2 |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
2019-08-10 17:00 |
Zatorzanka Zator |
3:1 |
Nadwiślanin Gromiec |
2019-08-10 17:00 |
Brzezina Osiek |
4:0 |
LKS Żarki |
2019-08-10 17:00 |
Tempo Białka |
4:0 |
Sosnowianka Stanisław Dolny |
2019-08-10 11:00 |
Niwa Nowa Wieś |
4:1 |
Halniak Maków Podhalański |
2019-08-10 11:00 |
KS Chełmek |
2:1 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2019-08-10 11:00 |
MKS Libiąż |
0:3 |
Garbarz Zembrzyce |